Creditas

Záložna Creditas v ohrožení?

Patříte mezi ty, kteří si peníze nepůjčují, ale naopak jich mají nadbytek? Nejoblíbenějších a nejjednodušším zhodnocením peněz jsou různé spořící účty. Takové účty nabízí i záložna Creditas, která sice měla některé nepatrné problémy. Nicméně funguje normálně dál. Jediným problémem je snížení výše úrokové sazby. Na druhou stranu společnost plánuje veliký posun výše v tom smyslu, že se stane bankou.

Výhodnost spořících účtů

V dnešní době už zdaleka nejsou spořící účty tak výhodné jako dříve. Hlavní příčinou je jejich nízká úroková sazba, která z pravidla nepřevyšuje míru inflace v našem státě o 1%. Spolu se stráveným časem spravováním těchto účtů je zhodnocení vhledem k inflaci velice nevýhodné. Pokud se však neorientujete ve světě investic je pro vás spořící účet od záložny Creditas alespoň nástrojem, jak uchránit vaše peníze před inflací.

Zanechte odpověď

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>