Stavební spoření

Nejvýhodnější stavební spoření pro děti 2014

Usnadněte svým dětem start do jejich vlastního soukromého života stavebním spořením. Nejvýhodnější spoření pro děti a mladistvé dokáže pokrýt míru inflace a ještě něco k dobru našetřit. Jeden ze způsobů, jak finančně zabezpečit vaše potomky na dospělý život do doby, než se stihnou uchytit na trhu práce a uživit se vlastní činností. Spousta bankovních společností v roce 2014 nabízí výhodná stavební spoření bez poplatků. Jediné za co se vám strhávají peníze, bývají roční výpisy.

Státní podpora

Pravidelným ročním vkládáním peněz na účet můžete od státu jako bonus k úroku získat ještě státní podporu. Ta je pro rok 2014 stanovena na 10%, stejně jako tomu bylo v roce předešlém. Podmínky pro splňující  nárok na státní podporu se nezměnili. Lze tak dosáhnout až na příspěvek 2000 Kč při minimálním vkladu 20 000 Kč ročně.

Jednoduché uschování peněz

Pokud nehledáte výrazné zhodnocení a jde Vám především o to, aby vaše finance nebyli znehodnoceni inflací, tak je stavební spoření jednou z vhodných možností. Nejen že svým úrokem vyrovná inflaci, ale díky státní podpoře dojde k mírnému zhodnocení. Aktuální výše všech vkladů, které jsou uloženy na spořících účtech klientů České republiky se odhaduje na 435 miliard Kč.

V dnešní době internetu různé portály nabízejí srovnání stavebních spoření online. Ty nejvýhodnější nabízejí například Wüstenrot, Česká spořitelna, ČMSS nebo Komerční banka. U mnohých bank za pravidelné spoření získáte další výhody jako například bezplatné transakce na osobním účtu.

Zanechte odpověď

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>