Pořiďte do firmy repasované notebooky a ušetřete

Potřebujete do firmy pořídit notebooky a nechcete, aby vás jejich nákup finančně zruinoval? Sáhněte po repasovaných strojích. Nejen, že jsou mnohem levnější než nové notebooky, navíc jejich pořízením šetříte životní prostředí.

Výkon a kvalita za nízkou cenu

Repasovaná IT technika často pochází z větších firem a úřadů, které musí jít s dobou a po čase mění starší přístroje za novější. S vyřazenými notebooky přitom vůbec nic není. Prodejce stroje rekonfiguruje, otestuje a nainstaluje nové ovladače. Protože se jedná o produkty, které byly určeny na delší provoz, než dobu záruky, najdete mezi repasovanými notebooky zejména „lepší“ značky jako je Dell, Lenovo nebo HP.

Jak repasy vybírat

Při výběru se zaměřte zejména na spolehlivého dodavatele. Jedině tak získáte jistotu, že si kupujete kvalitní zboží, které vám vydrží. Profesionální dovozci vám navíc na kupované notebooky poskytnou záruku a případně i pozáruční servis. Záruka se většinou pohybuje od tří měsíců do jednoho roku, setkáte se ale i s výjimkami, které nabízí prodloužení záruky až na 25 měsíců.

Zkontrolujte operační systém

Před nákupem repasovaného notebooku si ověřte, zda má legální operační systém. Především OS Windows se často používá nelegálně. Pouze legální operační systém vám však zaručí, že bude řádně aktivovaný, aktualizovaný a vaše data uchová v bezpečí.

Pro firmu je důležité, aby její zaměstnanci pracovali na kvalitním a výkonném notebooku. Jeden nový kus ale může přijít na desítky tisíc, které si ne každá malá či střední firma může dovolit. Pořízení repasů je skvělým řešením. Tyto notebooky jsou levné a přitom stále funkční a výkonné. Na klasickou kancelářskou práci poslouží více než skvěle.