Díky vhodně zvolenému informačnímu systému ušetří i vaše firma

Doslechli jste se o výhodách podnikového informačního systému, ale nedokážete si představit žádný konkrétní přínos? Máte pochybnosti o návratnosti investice?  V tom případě jsou následující řádky právě pro vás.

Zatímco velké podniky informační systémy dávno využívají, množství menších a středně velkých firem stále váhá. Případně již nějaký podnikový systém mají, ale nejsou s jeho funkcionalitou spokojeni.

Podle mnoha výzkumů je implementace podnikového systému pro firmy efektivní. Ovšem pouze za předpokladu, že se náklady vrátí v podobě standardizace a celkového zrychlení firemních procesů, minimalizace chyb a úspoře finančních prostředků.

usetretepenize_saul_cz_01

Jenomže investice do podnikového systému na míru není pro většinu menších společností reálná. Mnohem výhodnější jsou modulové systémy, jako je například český RIS.

RIS je sofistikovaný podnikový informační systém, který se skládá z mnoha volitelných modulů. V praxi může sloužit jako kvalitní účetní program i nadstavba pro řídící pracovníky.

Podnikový informační systém zvyšuje produktivitu zaměstnanců a významně se podílí na růstu firmy. Podmínkou je, aby implementace nebyla příliš složitá a používání náročné. Dobrý informační systém procesy zjednodušuje a nikoliv komplikuje.

Zkušení vývojáři z firmy Saul pracují na informačních systémech již přes 15 let. Podařilo se jim vytvořit cenově přijatelný produkt, který nabízí vynikající poměr ceny a přínosu. K dalším výhodám patří široký okruh agend, uživatelsky přívětivé ovládání a důraz na maximální přehlednost dat.

RIS je řešení, které roste souběžně s potřebami firmy. Konkrétní informace o jednotlivých oblastech řízení najdete na www.saul.cz.