Tisk vizitek a letáků

Vizitky, reklamní letáky, plakáty a banery, dále brožury, noviny a knihy, ale také hlavičkové papíry, vstupenky, kalendáře, novoroční přání a další produkty, to vše vyrábí ABC tiskárna v Chotovicích u Tábora. Díky svému modernímu vybavení, zkušenostem pracovníků a erudicí grafiků, patří tato tiskárna v současnosti k těm nejlepším v České republice. Od svých konkurentů se liší mimořádnou kvalitou všech svých produktů, rychlostí vyřizování zakázek a v neposlední řadě také nízkými cenami. Například cena tisku vizitek je mimořádně nízká, a to i v případě objednání malého počtu vizitek, což u jiných tiskáren nebývá vždy zvykem.

Vizitky

Tento malý, ale účinných reklamní a především informativní prvek, se stal nedílnou součástí marketingu každé firmy. Vizitky dnes používají i řemeslníci, obchodníci nebo osoby výdělečně činné. Každá vizitka by měla obsahovat stručnou informaci o jejím majiteli. Zpravidla je na vizitce uvedeno jméno podnikatele, řemeslníka či jiné osoby, anebo název dotyčné společnosti. Další informací může být adresa či sídlo firmy a pochopitelně kontaktní spojení, tedy telefon, e-mail případně i webové stránky.

Tisk vizitek

Každý majitel vizitky má snahu udělat na své obchodní partnery a především potencionální zákazníky co nejlepší dojem a také se odlišit od konkurence. Tento požadavek ABC tiskárna respektuje, a proto mají její vizitky skvělý design na vysoce kvalitním papíru. Zákazník má možnost výběru z několika typů, velikostí i povrchu papíru. Dále si může vybrat buď z již hotových předloh, nebo může zaslat nezávaznou poptávku, ke které připojí svůj vlastní návrh podoby vizitky. V co nejkratší době pak obdrží odpověď a vypracovanou cenovou kalkulaci.

Tisk letáků

Reklamní letáky jsou důležitou složkou propagace obchodníků, výrobců i poskytovatelů služeb. ABC tiskárna provádí tisk letáků na míru přesně podle požadavků zákazníků. Ti si mohou volit mezi různými variantami provedení, a to černobílé nebo barevné, jednostranné i oboustranné.