PRIMAPOL je férový dodavatel hutních materiálů a plastů

V současné době se používají různé materiály, a to například hliník, nerezová ocel, plast, letecké materiály, dále pak trubky, tyče, plechy a desky. Pokud hledáte odborníka, který dodává polotovary a finální výrobky, obraťte se na spolehlivou společnost PRIMAPOL. V následujících řádcích vám o sortimentu tohoto specialisty prozradíme více informací.

PRIMAPOL má ve svém pestrém portfoliu hotové produkty i polotovary, které jsou vhodné i pro potravinářské i farmaceutické společnosti. Stejně tak výrobky a polotovary z nerezové oceli pro vodohospodářství, letecký i chemický průmysl, energetiku a vojenský průmysl.

Služby pro každou firmu

PRIMAPOL si zakládá na kvalitních službách, přičemž poskytuje dovoz, vývoz i outsourcing. Chlubí se velkým skladem, který se nachází zhruba 15 minut od pražského letiště. Ve skladech jsou zásoby o celkové hmotnosti více než 3 000 tun. Vzhledem k tomu, že společnost si zakládá na filosofii „vyřídit vše najednou“ a „dodávat přesně na čas“, tak musí mít rozsáhlé zásoby, aby uspokojila velkou poptávku.

Kvalita je vždy na prvním místě. PRIMAPOL má krátké dodací lhůty a veškeré materiály jsou vysoce kvalitní, takže naplní očekávání i náročných zákazníků.

Hliníkové slitiny

Velice žádaný je také hliník. Slitina hliníku je v podstatě chemické složení, přičemž se do hliníku přidávají další materiály, aby se zlepšily výsledné vlastnosti. Pokud bychom vzali v potaz ENAW-7075, tak tato slitina je typická vysokou odolností a perfektní pevností. Co se týče obrobitelnosti, ta je průměrná. Slitina s tímto označením se však hůře svařuje a je méně odolná proti korozi, ovšem využití má ve strojírenství a obranném průmyslu.

Přímo na stránkách společnosti PRIMAPOL se vždy u každé slitiny dočtete, k jakému účelu slouží a jaké jsou její vlastnosti.