Dřevostavby jsou pro rodinný život jako stvořené

Se zakládáním rodiny přichází mnoho hezkých věcí, ale zároveň i těch stresujících. Když přijdou na svět první děti, většina lidí začne přemýšlet o novém bydlení, kde by byl dostatek prostoru a příjemné prostředí pro rodinný život.

Pokud vám připadá stěhování do většího bytu jako skákání z bláta do louže, možná je nejvyšší čas začít přemýšlet o rodinném domě. Hitem se staly zejména dřevostavby, jde o moderní domy, které jsou levné a ještě k tomu nízkoenergetické, takže s nimi ušetříte mnoho peněz. Moderní dřevostavby jsou kombinací dřeva a pokročilých izolačních materiálů. Ačkoliv se tyto domy nazývají dřevostavbami, na první pohled by jen málokdo poznal, že se jedná o dřevostavbu, jelikož jsou od zděných domů k nerozeznání.

Život v dřevostavbě

MODERN3-4Dřevostavby se staly v České republice během několika let hotovým hitem, zejména dřevostavby na klíč Olomouc. O výstavbu dřevostaveb se stará společnost HP DOMY s.r.o. Jelikož buduje domy na klíč, mohou si zájemci vybírat ze širokého portfolia krásných domů, které zahrnují bungalovy i velké rodinné domy. Fascinující je celková doba výstavby, na dům se nečeká celý rok, ale hotový je do 3 měsíců. Stavba dřevostavby postrádá mokré procesy vyžadující vysychání a tak se může začít stavět v každém ročním období.

Zatímco jsou zděné domy těžké a mají tlusté stěny, dřevostavby jsou podstatně lehčí a štíhlé obvodové stěny zajistí na stejné zastavěné ploše mnohem více podlahové plochy, až o 15 m2. U dřevostaveb na klíč se dbá na moderní stylový vzhled interiéru i exteriéru. Díky výhodnému financování se staly dřevostavby dostupné každé rodině, která touží po klidném životě v hezkém rodinném domě. Dřevostavby mají dlouhou životnost a jsou velmi odolné, jsou rovněž nehořlavé a mají vysokou statickou pevnost. Jestliže hledáte ideální bydlení v rodinném domě, dřevostavby vám ho zajistí.