S platformou Rentier.cz můžete investovat do nemovitostí i vy

Investování vydělaných peněz je jedním ze základních postupů, jak se finančně zabezpečit. Ideálně byste měli své investiční portfolio diverzifikovat a jednu z jeho částí mohou tvořit i nemovitosti. Pokud jste stále přesvědčení, že byty a domy mohou nakupovat spíše hodně movití investoři, je na čase váš mylný názor změnit.

Pro investování do nemovitostí opravdu nemusíte mít našetřené miliony. Ano, jestliže se chcete vydat tradičním způsobem a koupit byt, pak je potřebujete. Když se však rozhodnete pro investice do nemovitostí přes platformu Rentier.cz, můžete investovat už od 1000 Kč.

Kupte si podíl nemovitosti a vydělávejte

Rentier.cz se snaží změnit způsob, jakým Češi pohlíží na investování do nemovitostí. Umožňuje vám investovat částku dle vašeho uvážení, za niž získáte podíl na vámi vybrané nemovitosti. Za tento podíl vám pak každý měsíc chodí renta. Na rozdíl od koupě celého bytu tedy vyděláváte naprosto bez starostí.

O nemovitost se nemusíte starat, pouze vám přichází peníze. Nemusíte řešit opravy, ani hledání nájemníků. Tohle za vás udělají jiní. A i kdyby se nějakou bytovou jednotku dočasně nepodařilo obsadit, vás tento fakt nemusí trápit. Jelikož firma pronajímá celou řadu objektů, stále vám má z čeho vyplácet váš výnos. Je garantovaný. Mimochodem, výše zhodnocení je 4 až 6 %, což je velmi slušná hodnota vzhledem k tomu, o jak bezpečný způsob investice se jedná.

Zapojit se je velmi snadné

Chcete být rentiér? Na online platformě Rentier.cz se stačí zaregistrovat a pak už si pohodlně online vyberete, do jakých nemovitostí investujete. Vše vyřídíte z pohodlí domova na pár kliknutí. Investování nemusí být žádná věda. V Česku přibývá snah, které se snaží investice učinit dostupnějšími pro každého běžného člověka. Proto neváhejte a pusťte se do toho také. Jedině tak dosáhnete finanční svobody.