Vyřešte výkup vozu v Praze ještě dnes

Potřebujete rychle hotovost za prodej automobilu? V Praze není problém. Profesionálové si pro váš vůz mohou přijet ještě dnes a vyplatí vám za něj peníze na ruku.

Společnost Zahotové nabízí nejen výkup osobních automobilů, ale také výkup nákladních vozidel a stavebních strojů. Vykupuje opravdu všechno, dokonce autovraky. Jedinou podmínkou je, že musí mít čtyři kola, aby se daly odvézt. Vaše auto tedy neodmítnou jen proto, že je ve špatném stavu, nebo má hodně najeto.

Nechte si nacenit auto online

Kolik za svůj vůz dostanete? To můžete vědět ještě před tím, než si dohodnete osobní schůzku. Stačí na webu Zahotové.cz vyplnit formulář, kde uvedete veškeré informace o vašem vozidle. Na základě těchto informací vám profesionálové navrhnou předběžnou cenu. Čím lépe vůz popíšete, tím přesnější cena bude. Ve vlastním zájmu byste tedy neměli lhát, stejně se na to přijde. Na osobní schůzce si totiž technik stav auta ověřuje.

Domluvte si schůzku třeba hned dnes

Jestliže budete s navrženou cenou spokojení, nezbývá než si domluvit předání. Technik společnosti za vámi přijede kamkoliv po republice a po Praze to zvládne velmi rychle. Prodáno tedy můžete mít ještě dnes.

Samotný prodej je velmi rychlý, nečeká vás žádné zdlouhavé papírování. Přímo na místě podepíšete kupní smlouvu a dostanete peníze v hotovosti na ruku. Připravte si malý i velký technický průkaz, občanský průkaz a plnou moc vlastníka s úředně ověřeným podpisem (tu lze dodat i dodatečně).

Vykupují se i auta v leasingu

Výkup vozu v Praze je nyní hračkou, a to nezávisle na tom, jaké vozidlo potřebujete prodat. Zahotové vykupuje dokonce i auta v leasingu či úvěru, vše za vás doplatí, takže se zbavíte starostí. Ani havarovaná a nepojízdná auta nejsou problémem, i když stav samozřejmě ovlivňuje výkupní cenu. Cena se odvíjí od stáří, původu, počtu najetých km, výbavy, servisní historie apod.