Kde si levně půjčit dodávku v Ostravě?

Také občas litujete, že nežijete v Praze, kde máte ve všem spoustu možností? Pro tentokrát litovat nemusíte, protože firma Van2Go, která působí v Praze, má rovněž ostravskou pobočku. Snadno a levně si tedy půjčíte dodávku i v Ostravě.

Van2Go je revoluční půjčovna dodávek, jakou byste si představovali v moderním 21. století. Funguje nonstop, takže i o víkendech a svátcích, vypůjčení je přitom nesmírně jednoduché. Svoji dodávku si rezervujete přes internet a vyzvednete tam, kde jste si vybrali.

Jak si vybrat dodávku? Přece online

Chcete si půjčit dodávku v Ostravě? Začněte na webových stránkách půjčovny Van2Go. Tam si prohlédnete veškeré dostupné modely a vyberete si. Na webu najdete přehled rozměrů dodávek, pro všechny samozřejmě postačí řidičské oprávnění skupiny B, patří do kategorie vozů do 3,5 t.

Přímo online si dodávku rezervujete na vámi vybraný termín. Vozy lze půjčit již od 1 hodiny, opravdu tedy nemusíte platit celý den kvůli tomu, že potřebujete převést nějaký nábytek či zboží. Vozy lze půjčit a vrátit dokonce i v noční hodinu. Už při rezervaci přitom vidíte konečnou cenu bez jakýchkoliv skrytých poplatků.

Podmínky pronájmu jsou velmi flexibilní

Potřebujete dodávku na hodinu, den nebo dva měsíce? Van2Go poskytuje jak krátkodobé, tak dlouhodobé pronájmy. V online rezervačním systému si požadovanou dodávku jednoduše zarezervujete třeba i s měsíčním předstihem. Na druhou stranu lze rezervovat i velmi rychle, pokud ji sháníte třeba ještě na dnešek. Platí se kreditní kartou či převodem z účtu, nepotřebujete ani žádnou hotovost na kauci.

Takže ať už si potřebujete půjčit dodávku v Praze, nebo v Ostravě, víte, kam jít. V Ostravě má firma jednu pobočku na jihu města, v Praze najdete dokonce tři. Není problém si dodávku vyzvednout na jednom místě a vrátit ji na jiném. Za poplatek vám ji mohou také dovézt na vámi určené místo.