Neutrácejte za užitkový vůz, když si můžete dodávku půjčit

Současným trendem v přepravě drobného materiálu, zboží či výrobků je využívání pronajímaných vozidel. Pro soukromou osobu nebo menší firmu má tato služba mnoho předností před koupí nového užitkového auta. Zvláště pokud potřebujete něco přepravit či rozvést jen nepravidelně.

Výhody pronájmu

Hlavní výhodou, kterou poskytuje půjčovna dodávek Praha, je výběr mezi osvědčenými a známými značkami, jako je Ford Transit, Volkswagen Crafter, Ford Transit Connect nebo Renault Master. Všechna zapůjčovaná vozidla jsou v perfektním technickém stavu a díky pravidelné obměně vozového parku budete vždy odjíždět z bran půjčovny téměř v novém autě. Technický stav vozidel je neustále kontrolován, neboť půjčovna užitkových vozů Praha má vlastní moderní technické zázemí přímo ve svém areálu v Praze -Lahovicích.

Vybavení a služby

Zákazník si převezme vybrané užitkové vozidlo a obdrží kromě povinných dokladů, jako je osvědčení o technickém průkazu a doklad o zaplaceném povinném ručení (zelená karta), také další vybavení. Patří k tomu například elektronický sledovací systém, který je pro nájemce vozidla zárukou klidu pro případ odcizení užitkového vozidla. Po dobu pronájmu dodávky či minibusu může zákazník využívat asistenční službu 24 hodin denně. K zapůjčenému vozidlu obdržíte také dálniční známku a podle svého přání i další výbavu, jako jsou různé upínací prvky, dětské autosedačky atd.

Podmínky zapůjčení

Pronájem dodávky Praha je možné využít i na více dní. Pro rodiny s dětmi je ideální například zapůjčení minibusu, se kterým se může vydat na dovolenou k moři, nebo v zimě na hory. Počet míst umožňuje pohodlné cestování až osmi osobám a dostatečně velký zavazadlový prostor pojme vše potřebné ke strávení i dvoutýdenní dovolené. Zákazník nemá žádné starosti se sledováním termínů technické kontroly, servisních lhůt či výměny pneumatik. Prostě si v dohodnutý čas vyzvedne vybrané vozidlo, podepíše zapůjčení za bezkonkurenční cenu do 390 Kč, nebude jej omezovat počet ujetých kilometrů a po vrácení vozidla zaplatí jen za to, co skutečně využil.