Půjčky dokáží běžně nabídnout i překvapivě vysoké částky

V rámci půjček si většina lidí představuje, že dostane možnost především poskytnutí drobnějších částek pro standardní účely. V ohledu vyšších finančních obnosů se potom lidé spíše obracejí k hypotékám. Jenže také půjčky už dokáží nabídnout opravdu vysoké finanční hodnoty.

Není žádnou vzácností, že poskytovatelé nabízejí svým klientům částky jako jsou statisíce korun, nebo dokonce i milionové položky. Mnohdy jsou ale tyto nabídky také ověnčeny požadavky, které rozhodně nedokáže splnit každý.

Free photos of Coins

Poměrně standardních sto tisíc

S různými částkami se přitom můžeme potkávat doslova na denním pořádku. Jedna z takových půjček je také ta, která nám umožní získat jedno sto tisíc korun. Jedná se přitom o půjčku, která mnohdy bývá poskytnuta při dobrém finančním zázemí a minulosti bez jakékoliv půjčkové historie u dané společnosti. Díky tomu je tak půjčka 100 000 Kč poměrně dost dostupná. Stačí přitom i k financování velice náročných nákupů, které rozhodně nerealizujeme každý den.

Půl milionové obnosy rovněž k dispozici

Možná to pro vás bude překvapení, ale i půlmilionové obnosy jsou rozhodně částkou, kterou můžete občas využívat i bez minulosti u dané společnosti. Počítejte ale s tím, že půjčka 500 000 Kč už bude mnohem složitější na získání. Vedle čistých finančních registrů počítejte s tím, že bude potřeba doložit vaše příjmy, náklady a případně také rodinné příjmy. Schvalovací proces tak počítá s tím, že si vysoké finanční částky půjčují lidé, kteří i bez tohoto financování mají poměrně dost vysoké příjmy.

Vypůjčit si můžete i jeden milion!

A největší bomba pochopitelně patří na konec. Tou je půjčka 1 milion Kč, kterou opravdu můžete získat u poměrně dost velkého množství finančních subjektů. Tady už ale rozhodně nejde o standardní nabídku, která by byla přístupná komukoliv. Zcela naopak jsou takové finanční částky velice specifické v tom, že jsou nabízeny konkrétním klientům, kteří jsou vybírání na základě celé řady faktorů. Vedle jejich dobrého finančního stavu rozhodně firmy zohledňují především to, pokud již mají klienti dobrou platební historii.