Zpracování a vedení firemního účetnictví

Správné vedení účetnictví je prvním krokem k úspěchu, a proto je vždy lepší svěřit jej do odborných rukou. Společnost Profitas nabízí prvotřídní služby, které v každém případě zahrnují individuální přístup a pojištění proti způsobené škodě. Jedná se o specializovaný tým odborníků, který vám pomůže zákonně optimalizovat daně, zbaví vás starostí s účetnictvím a dále zastoupí před úřady. Je zde k dispozici i bezplatné poradenství v oboru pro každého.

Služby společnosti

Spokojenost klientely je vždy tou nejlepší odezvou, a proto si firma zakládá na maximální kvalitě účetních služeb, mezi které se řadí například daňové poradenství a optimalizace, účetnictví neziskových organizací či skladování a úschova účetních záznamů. Každému zákazníkovi je za příznivé ceny poskytnuta naprostá profesionalita, flexibilní přizpůsobení i rychlé zajištění zakázky.

Mzdová a personální agenda

Tato společnost se může chlubit především kompletností daných služeb. Kromě bezproblémového vedení účetnictví poskytuje i zpracování a správu mezd. Díky mnohaletým zkušenostem může klientům zajistit profesionální přístup, a to v podobě mzdové a personální agendy. Ty jsou schopny svým zákazníkům obstarat například mzdový audit, vypracování pracovních smluv, zpracování přehledů pro instituce sociálního zabezpečení, výpočet srážek daní i odvodů a mnoho dalšího.

Pojem účetnictví

Do roku 2004 existovalo jednoduché a podvojné účetnictví. Obě kategorie čekala od té doby řada změn. Jednoduché účetnictví se téměř kompletně zrušilo a nahradila jej daňová evidence podle zákona o daních z příjmů. Podvojné účetnictví se zkrátilo na jednoslovný pojem „účetnictví“, jehož cílem je hospodářský výsledek určující rozdíl nákladů a výnosů. Ze zásady se jedná o přehledný a komplexní nástroj pro sledování ekonomické činnosti.