Fiobanka internetbanking přihlášení

Internetbanking je v dnešní době nedílnou součástí každého bankovního účtu. Jinak tomu není ani u Fiobanky. Je zdarma zpřístupněn všem majitelům účtů a lze pomocí něho jednoduše kontrolovat a spravovat své finance. Internebanking vám umožní zacházet s vašimi penězi z pohodlí vašeho domova i na cestách.

fiobanka internetbanking

Přihlášení k aplikaci internetbanking

Pro přihlášení můžete využít jak počítač tak i mobilní zařízení. Fiobanka má pro mobilní zařízení vlastní aplikaci, kterou stáhnete v příslušném obchodě s aplikacemi. Samozřejmostí je, že je její využívaní zcela zdarma. Můžeme však využít standartního prohlížeče. Formulář s internetbanking přihlášením naleznete na stránkách Fio banky pod stejnojmenným odkazem. Pokud ještě účet u Fio nevlastníte, můžete vyzkoušet takzvanou demo verzi, pomocí které si můžete celý systém zkusit na vlastní kůži.

Nová verze internetbankingu

Není tomu tak dávno, co Fiobanka spustila nový internetbanking. Prozatím se dají využívat obě dvě verze, nicméně se plánuje kompletní přechod tu novou. Přihlásit se do ní můžete snadno po kliknutí na odkaz NOVÝ Internetbanking. Ten prošel výraznými změnami, co se vzhledu týče. Byly přidány i některé nové funkce, jako je zobrazení vývoje stavu zůstatku na vašem účtu. Získáte tak jasný přehled o tom, kolik jste který měsíc utratili.

Zanechte odpověď

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>