Podívejte se na nebankovní půjčku jinak

Většina z těch, kteří neuspějí v bance, tak už to jinde nezkoušejí, protože nemají důvěru v nebankovní společnosti. Je to z toho důvodu, že většina nebankovních společností nabízí vysoké úroky, splátky, poplatky předem nebo nenabízí možnost dlouhodobého splácení.

 

Ale trh financí požadavky klientů pořád sleduje, a tak spousta nebankovních společností se snaží klientům vyjít vstříc a mají podmínky srovnatelné s těmi v bance, dokonce v některých záležitostech ještě výhodnější.

 

Vezměte si příklad klienta, který někdy v minulosti měl problémy s jinou půjčkou a dostal se, tak do registru dlužníků. Nepříjemný záznam, který v bance v žádném případě při žádosti o půjčku neprojde. Ale u nebankovní společnosti, která se snaží klientům pomoci, registr nehraje žádnou roli.

kočka

Například americká hypotéka. Máte jí možnost získat v bance, ale nabízí ji i nebankovní společnost. Jistota, že Vaše žádost v nebankovní firmě projde, spočívá právě v tom, že nedokládáte žádné registry, nemusíte nosit potvrzení o příjmech a není žádané uvádět ani účel půjčky. Jediné, co mají obě instituce stejné, u této varianty půjčky, je zástava nemovitosti. A také nízký úrok, či možnost splácení, až na maximálně 30 let.

 

Stejné, a přitom, tak odlišné nabídky v tom, jak probíhá vyřizování a následné schválení. Zatím, co banka Vás může s verdiktem a zasláním peněz trápit týdny, až měsíce, u nebankovní společnosti znáte výsledek do 24 hodin.

 

Velkým problémem bývá také předčasné splacení, a to nejen u bank, ale i u nebankovních společností. Skoro všude existuje demotivace dřívějšího splacení kvůli vysoké pokutě. Ale opravdu jen skoro všude, protože, když si vyberete nebankovní společnost se solidním jednáním, tak pokutu neplatíte.

 

Ze všech informací vyplývá, že i nebankovní společnost může nabízet výhodnou půjčku pro klienta a pomoc i v případě, že potřebuje řešit penězi dluhy.