Ušetřete nákupem repasované tiskárny

Chcete ušetřit při nákupu tiskárny? Zapomeňte na bazarové zboží a objevte svět repasů. Jedná se o použité stroje, které prodejci řádné otestují, přeinstalují operační systém a posléze je prodávají jednotlivě. Repasovaná tiskárna je stále výkonná a funkční, oproti nové ale výrazně levnější.

Stejná kvalita za zlomek ceny nových strojů

Repasovaná technika pochází většinou z velkých firem nebo státních úřadů, které musí jít s dobou a po čase obměnit starší techniku za novější. Jedná se o přístroje, které byly koncipovány na delší provoz, než dobu záruky. Najdete tak mezi nimi kvalitní stroje, které vydrží.

Ve většině případů se se stroji nemusí vůbec nic dělat, protože jsou stále plně funkční. Velké kanceláře po dvou letech vyřadí tiskárnu, protože se jim z ekonomického hlediska vyplatí vyměnit staré zboží za novější. Tiskárna je ale stále výkonná a může sloužit ještě mnoho let. Mezi těmito stroji navíc často najdete renomované značky, jako je HP, které patří mezi nejkvalitnější na trhu.

Nákupem repasovaných tiskáren nejen ušetříte, navíc ochráníte přírodu, protože pořízení repasovaných strojů je ekologičtější než nákup nových.

Na co si dát při výběru pozor

Repasované stroje mívají většinou zkrácenou záruku. Pokud už neplatí původní záruka, reklamovat můžete pouze u prodejce. Setkat se můžete se zárukou od tří měsíců do jednoho roku. Najdete ale i výjimky, které nabízí prodloužení záruky až na 25 měsíců.

Při nákupu repasovaných tiskáren si pečlivě vybírejte spolehlivého dodavatele. Kvalitního prodejce vám nabídne prodloužení záruky a případně i pozáruční servis.

Autorem článku je společnost Technimax.cz – specialista na repasovanou IT techniku. Kromě tiskáren nabízíme počítače, notebooky, monitory, servery, tablety a další příslušenství a komponenty. Spolehněte se na profesionální a nadstandardní proklientský přístup.