Odrazují vás od rodinného domu vysoké náklady? Novinka na trhu může vše změnit

Výdaje za bydlení jsou jednou z největších položek, které každý měsíc potrápí naší peněženku. Mnoho lidí platí vysoký nájem v bytě, kde se jim nežije dobře a přemýšlí o novém bydlení.

I když je touha po pohodovém rodinném domě silná, nedostatek financí dokáže často tento sen o bydlení rozprášit. V posledních letech se v České republice rozšířil trend, který umožnil získat bydlení prakticky každému, jedná se o dřevostavby. Obsypaly města a vesnice po celé zemi a jejich počet stále narůstá. Moderní dřevostavby jsou výhodnější alternativou zděných rodinných domů a v mnoha ohledech je dokonce překonávají.

Proč bydlet v dřevostavbě

Pokud je vaše současné bydlení k nevydržení, s dřevostavbou nemusíte na nové čekat dlouho. Společnost HP DOMY s.r.o. vám zajistí levné dřevostavby na klíč, jejichž realizace proběhne do 3 měsíců. Moderní dřevostavba je krásný dům s luxusním vzhledem, který byste jen těžko rozeznali od moderního zděného domu. Dřevostavby si lze vybírat doslova jako v katalogu, od velkých rodinných domů až po malé bungalovy pro nenáročné.

Dřevostavby jsou zárukou snížení výdajů za vytápení, může za to pokročilá izolace, která je u dřevostaveb neodmyslitelným prvkem. Dřevostavby jsou velmi trvanlivé a odolné. Jejich kostru tvoří pevné KVH hranoly. Nejedná se však o žádný těžkopádný dům, štíhlejší stěny zde zajistí podstatně více podlahové plochy, než zděné domy na stejné zastavěné ploše, až o 15m2.

Jedná se o suchý způsob výstavby, absence mokrých procesů umožňuje dům postavit v kterémkoliv ročním období. Dřevostavby jsou nehořlavé a mají velmi vysokou statickou pevnost. Velkou popularitu si zajistily úžasně příjemným prostředím, ale i výhodným financováním, které umožňuje získat bydlení za cenu měsíčních výdajů za současný nájem. Proč setrvávat tam, kde se vám nelíbí, když je na dosah ruky bydlení vašich snů. Pokud vás dřevostavby zaujaly, nic vám nebrání v tom, abyste si rovněž dopřáli dům pro celou vaší rodinu.