Rekvalifikačník kurzy

V současnosti je poptávka po řidičích kamionů skutečně obrovská, jen v České republice je potřeba obsadit kolem pěti set těchto pracovních míst. Autoškola King pořádá rekvalifikační kurzy, díky kterým získáte potřebné znalosti a můžete tak doplnit tyto nedostatkové řady o kvalitní profesionály. Spolupracujeme s úřady práce ČR, jejichž prostřednictvím zajišťujeme potřebné rekvalifikace.

Tyto rekvalifikační kurzy se týkají pouze skupin C (nákladní automobil), D (autobus), a E (přívěs). Dále také poskytujeme rekvalifikace pro získání profesního průkazu řidiče a učitelské oprávnění pro učitele autoškoly. Všechny kurzy autoškoly King probíhají v Praze.

Rekvalifikační kurzy pro učitele autoškoly jsou velmi využitelné v praxi, neboť skutečně kvalifikovaných učitelů autoškoly je u nás nedostatek. Obsazení daných pozic se tak stává čím dál více problémové, díky kurzům se můžete stát vyškoleným odborníkem a být tak přínosem pro další žáky a studenty v autoškolách. Autoškola King spolupracuje kromě úřadů práce také s ministerstvem práce a sociálních věcí, hlídáme veškeré legislativní vyhlášky, aby vyučované informace byly vždy aktuální a přesné.

Pokud vás naše rekvalifikační kurzy zaujaly, neváhejte se přihlásit. Stačí pouze na našich webových stránkách rekvalifikace vyplnit výše uvedený formulář. Autoškola King se bude velmi těšit na všechny nově příchozí žáky a studenty, věříme, že společnými silami dokážeme rozšířit řady kvalifikovaných řidičů.