Proč přejít na fotovoltaiku?

Ceny energií jsou nestálé, proč se tedy spoléhat na jejich dodávky, když si můžete obstarat vlastní zdroj energie? Samozřejmě je řeč o fotovoltaice. Tu čím dál častěji využívají nejen domácnosti, ale také firmy.

Peníze se vám do pár let vrátí

Ačkoliv nejde o nijak levnou záležitost, díky nejrůznějším dotacím se vám tato investice určitě vyplatí. Navíc se vám do několika let vynaložené peníze vrátí. V některých případech lze ušetřit až desítky tisíc korun ročně.

Obnovitelné zdroje představují ne až tak vzdálenou budoucnost. Čím více jsme závislí na fosilních palivech, tím větší máme zodpovědnost za ničení naší planety. A proč využívat fosilní paliva, když existuje alternativní řešení? Budoucnost spočívá v solárních, větrných a vodních zdrojích.

Co všechno si můžete pořídit?

Investujte i vy do budoucnosti a šetřete své náklady. Pokud se rozhodnete přejít na udržitelnou energii, může vám s její implementací pomoci společnost Schmachtl. Dodá vám nabíječky elektromobilů, komerční systémy, respektive třífázové hybridní bateriové systémy s možností konfigurace výkonu i kapacity. Dále si můžete pořídit aplikace a nástroje, které usnadňují používání fotovoltaické elektrárny, nebo rezidenční systémy. Samozřejmostí jsou nízkonapěťové moduly Wattsonic s životností až 10 000 cyklů.

Firma Schmachtl dále rozvíjí své aktivity v oblasti:

  • strojírenství (kompresory, kapalinové filtry, kluzná ložiska atd.)
  • senzorika a automatizace (optická čidla, čtečky čárového kódu, snímače polohy…)
  • rozváděčová technika (rozvaděčové skříně, bezšroubové, propojovací, patrové svorky, konektory, plošné spoje, vývodky…)
  • elektroinstalace (průmyslové vidlice a zásuvky, konektorové instalační systémy…)
  • komponenty pro stroje a zařízení (pohyblivé přívody energie, kroužkové sběrače, koncové spínače…)
  • průmyslové záložní zdroje

Neváhejte se pracovníkům ze společnosti Schmachtl ozvat, vyberou pro vás to nejvhodnější řešení.

Foto: blog.schmachtl.cz

Zanechte odpověď

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>