Jedna půjčka vyřeší všechno

Častou chybou zájemců o půjčky je, že si na velké věci berou několik malých půjček a vznikne z toho několik splátek, které jsou vyšší, než kdyby si vzali jednu velkou půjčku a měli jedinou splátku.

 

Pokud můžete ručit nemovitostí, tak Vám dokáže finanční situaci vylepšit americká hypotéka.

 

Produkt, který je na trhu již dlouhá léta a je vhodný pro všechny věkové kategorie. Řeší nejen bydlení, ale i další záležitosti, protože není povinné dokládat účel půjčky. Doba splatnosti je, až 30 let, takže nezatíží finanční situaci a rodinný rozpočet.

 

U nebankovních verzí je získání mnohem jednodušší. Společnosti nenahlížejí do registrů dlužníků ani nevyžadují dokládání příjmů. Přitom úrok je stejně vysoký, jako i v bance a splátky rovněž přizpůsobené klientovi, co ovlivňuje částka a zvolená délka splácení.

 

Výhodné je i to, že nemusíte pro vyřízení nikam chodit a nečeká Vás ani složité vyřizování a dokládání dokumentů. Stačí, když pošlete žádost, která se odesílá online a formulář je již připravený. Takže nemusíte nic tisknout, skenovat ani posílat email.

Do 24 hodin se telefonickým kontaktem od pracovníků dozvíte, jestli byla Vaše půjčka schválena.

Výše částky, kterou si můžete půjčit je závislá na tom, kolik potřebujete, a také na tom, jaká je hodnota nemovitosti, kterou se chystáte ručit. Nejvíc je možné půjčit 70% z odhadované ceny.

komínky

Mnoho klientů se setkává u nebankovních půjček s tím, že je od nich vyžadováno placení poplatků předem, které nejsou v malých částkách. Většinou se jedná o podvod a půjčku již nikdy neuvidíte. V tomto případě neplatíte předem nic.

Po získání peněz z půjčky si již můžete zařídit, co jste měli v plánu, a není vyloučeno, že penězi budete hradit i svoje pohledávky, či dokonce exekuce. Společnost v takových případech nabízí svoje zkušenosti a odbornou pomoc.