Půjčení dodávky: Nejlevnější cesta k užitkovému vozu

Většina z nás dnes vlastní osobní automobil. Občas se však vyskytnou situace, kdy potřebujeme odvézt větší náklad, který se do běžného vozidla nevejde. Kvůli tomu si určitě nebudeme hned pořizovat dodávku nebo užitkové vozidlo.

Zrovna tak například některé malé firmy, kterým se nevyplatí držet dodávku, když potřebují odvézt své zboží nebo materiál jen jednou za čas. Vlastnit jakékoliv vozidlo totiž neobnáší jen výdaje za koupi, ale i další náklady na údržbu, nutnost sledovat servisní lhůty, platit povinné ručení, případně havarijní pojistku nebo dokonce vynakládat peníze na řidiče. To vše je pro občasnou potřebu u fyzické i právnické osoby zcela zbytečné, jelikož existuje půjčovna dodávek, která se o všechny tyto úkony postará.

Jak to funguje

Zájemce o půjčení se obrátí na autopůjčovnu prostřednictvím telefonu nebo mailu a prostě si potřebný vůz vyzvedne po sjednání termínu, případně místa převzetí, kterým může být i bydliště nebo sídlo firmy. Poté, co vozidlo využije pro své potřeby jej zase vrátí. Nemusí se ničeho obávat, jelikož technik každému vysvětlí ovládání vozidla a poskytne i cenné rady. V rámci přejímky v areálu půjčovny si zákazník může vybrané vozidlo nejprve vyzkoušet, a teprve poté s ním vyjet do běžného provozu. Všechna vozidla, kterými půjčovna malých dodávek Praha disponuje, jsou havarijně pojištěna a před odjezdem obdrží zákazník veškeré potřebné doklady, tzn. OTP, zelenou kartu a rovněž dálniční známku.

Výhody

12Půjčovna dodávek Praha disponuje vozovým parkem zahrnujícím vesměs užitková vozidla známých a osvědčených značek, jako je Ford Transit, Peugeot Boxer či Mercedes Sprinter.

Na rozdíl od jiných půjčoven vozidel nabízí půjčovna Fibo Traiding v Praze-Lahovicích řadu zajímavých výhod. Jednou z nich je například neomezený počet kilometrů a žádné časové omezení. Vedle toho si můžete vybrat i různé doplňky, jako například střešní nosiče, dětské autosedačky, upínací prvky apd.

Velkou výhodu mají dodávky například pro početnější rodiny, které mohou využít pronájem dodávek Praha a vydat se na dovolenou i do zahraničí. Ke klidu přispívá satelitní a elektronické zabezpečení vozu, asistenční služba fungující nepřetržitě a odtah vozidla zdarma ve všech členských zemích EU. Za pronájem užitkového vozidla zaplatíte nejnižší cenu v Praze a okolí.

Zanechte odpověď

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>