Dům z ekologických materiálů vám ušetří čas i energii

Pokud je řeč o ekologických domech, nemáme na mysli domy uplácané ze sena a jílu, ale moderní dřevostavby, které jsou velmi luxusní a přitom levné a vyrobené z materiálů šetrných k životnímu prostředí. Pokud jste o nich ještě neslyšeli, rádi vám moderní dřevostavby představíme. Tyto domy se staly populární možností bydlení pro každého, kdo se dokáže odprostit od staromódního a neefektivního uvažování.

Jak se dřevostavba staví

Při stavbě dřevostavby nedochází k mokrým procesům, jako je to u zděných domů a namísto tvárnic se využívají pevné KVH hranoly a moderní izolační materiály v kombinaci s OSB deskami, sendvičovým systémem FERMACELL etc. Výsledkem je dům, který skvěle izoluje teplo i hluk, je velmi odolný, má dlouhou životnost a přitom je lehký. Štíhlejší obvodové stěny nabízí výrazně více prostoru a zdravé prostředí. Výstavba dřevostavby trvá u přední české firmy Dřevostavby-FlexiDomy s.r.o. pouze 3 měsíce.

MODERN10

Podoba dřevostavby

U dřevostavby nelze poznat, že jde o dřevostavbu, jelikož se fasádní prvky neliší od běžných domů. Rozdíl poznáte pouze díky lepším vlastnostem, které vás budou těšit každý den. Zmíněná společnost staví dřevostavby Olomouc, ale zaměřuje se i na jakékoliv další lokality v ČR. Nejvýhodnější jsou dřevostavby na klíč, které nabízí celou škálu luxusně vyhlížejících domů. Ty zahrnují velké i malé domy, respektive bungalovy i velké rodinné domy. Moderní dřevostavby mají moderní vzhled v interiéru i exteriéru, jednoduše si vyberete dům a následně jen čekáte, až vám před očima vyroste krásný dům pro vás i celou vaší rodinu.

Zanechte odpověď

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>