Neplýtvejte penězi za odběr energií. Vsaďte na Energetickou kancelář

Asi každý z nás si klade otázku, jak dnes, v době stoupajících cen a pomalu se zvyšující inflace, ušetřit. Určitá, avšak nejistá a krátkodobá řešení můžeme najít při nákupech zboží s krátkou dobou spotřeby, na které narazíme v nejrůznějších hyper- a super- marketech pod názvem „akce“. Že při takové „akci“ kolikrát utratíme více, než jsme původně zamýšleli, je nabíledni.

Příležitost, jak ušetřit, nám nenabízí ani nákup domácích spotřebičů. Přece jen si televizi, PC, ledničku či pračku nekupujeme každý den, maximálně jednou za 3 až 5 let. A pak pevně (a naivně) doufáme, že nám tato zařízení budou věrně sloužit ještě příštích 30.

Jednou z oblastí, na které se určitě dlouhodobě dá ušetřit, jsou paušální poplatky za energii.

Pokud hledáte vhodnou alternativu, která vám pomůže snížit výši paušálních poplatků a omezí vaše pravidelné výdaje i v tomto směru, pokuste se najít nového dodavatele energií.

Protože poplatky za elektrickou energii nebo plyn hrazené prostřednictvím paušálu nabízejí prostor, kde můžete dosáhnout nejvyšších úspor. Statistiky, které zveřejnila společnost Energetická kancelář (EK) jasně dokazují, že až 80% všech zákazníků platí za dodávky energie až o 30% více než musí. Řešením je volba nového dodavatele.

Jednou z příčin, proč zatím více zákazníků neodešlo od svého dodavatele energie, je téměř monopolní postavení největších firem na tuzemském trhu.

Dalším z důvodů je silný konzervativizmus velké části obyvatel, kteří nemají odvahu

změnit svého dosavadního dodavatele energií.

My v Energetické kanceláři pevně věříme, že se začíná blýskat na lepší časy. Že se karta obrací. A známe cestu. Víme, že existuje dlouhá řada spolehlivých dodavatelů, kteří jsou ochotni svým zákazníkům vyjít vstříc a uzavřít s nimi nové kontrakty za daleko lepších podmínek a s nabídkou mnohem nižších cen, než klienti vůbec předpokládali.

Energetická kancelář a její pracovníci dokáží prostřednictvím energetické soutěže zajistit svým klientům spolehlivé dodavatele. Jak již bylo uvedeno, tento výběr probíhá formou klání mezi jednotlivými uchazeči o poskytování služeb koncovým odběratelům.

Takovéto prostředí vytváří ve výsledku pozitivní tlak na konečnou cenu, poskytovanou kvalitu, zajištění sjednaných podmínek a vysokou spolehlivost vybraného dodavatele. Zvítězit mohou jen ti nejlepší – s nejnižší cenou a s nejlepšími podmínkami. Každý kandidát, který má zájem se jako dodavatel soutěže zúčastnit, je důkladně prověřen. EK dohlíží na sjednané ceny i plnění dohodnutých podmínek.

Pokud patříte mezi koncové zákazníky, kteří chtějí ušetřit a mají zájem se podobné aukce zúčastnit, neváhejte a kontaktujte nás pomocí mobilního telefonu nebo emailu. To je vše, co musíte udělat, zbytek nechte na nás. My v Energetické kanceláři si zakládáme na ochotě, seriózním jednání a vstřícném přístupu ke všem klientům. Dokážeme zařídit veškeré papírování: můžete na nás nechat odstoupení od smlouvy s původním dodavatelem až po nové smlouvy s dodavatelem příštím. Tato fáze přechodu zabere přibližně 2 až 3 měsíce, záleží totiž na chování dosavadního poskytovatele služeb. Avšak ihned po uzavření nové smlouvy

získává zákazník výhodnější cenu a může okamžitě začít šetřit.

A jakou formu úspor u nás v Energetická kanceláři nabízíme? Tou nejběžnější je sleva, na niž můžete dosáhnout po změně vašeho současného dodavatele elektřiny a plynu.

Dále jsou to dodávky levného tuhého paliva (černého či hnědého uhlí, briket nebo pelety). EK společně s touto možností rovněž zajišťuje návrh a montáž nového tepelného zdroje. Ve finální ceně dodávky tepelného čerpadla, popř. kotle je zahrnuta i pomoc v podobě jeho pečlivého výběr a instalace na místě určeném zákazníkem. Pokud si hodláte pořídit zcela nový kotel, pomůžeme vám s vyřízením žádosti na tzv. kotlíkovou dotaci. Specialisté v EK vám ušetříme čas a dotace vám ušetří až 80% z původní ceny kotle. Dotační tituly jsou vypsány ve všech krajích. Pro detailní informace doporučujeme navštívit webové stránky příslušného kraje.

Poslední možností, kterou vám přináší Energetická kancelář a díky níž můžete výrazně ušetřit na energiích, je instalace svítidel pro domácnost či firmu. Více informací na oficiálním webu.