Máme pro vás k pronájmu opravdu odolné plastové palety a kontejnery s možností pronájmu!

Plastové palety si nemusíte kupovat. Můžete si je za výhodných podmínek pronajmout. Výhodný pronájem plastových palet a kontejnerů nabízí například společnost Schoeller Allibert.

Společnost Schoeller Allibert je už šest dekád lídrem v navrhování a výrobě vratných přepravních obalů (RTP), tedy kvalitního a především ekologicky udržitelného obalového materiálu nezatěžujícího životní prostředí. A to je v současné době skloňováno častěji než kdykoliv předtím. Ochrana životního prostředí je v zájmu každého z nás.

Nejvyšší průmyslové standardy

Všechny produkty společnosti Schoeller Allibert jsou navrženy tak, aby splňovaly ty nejvyšší průmyslové standardy. Základem portfolia společnosti jsou maximálně odolné a recyklovatelné plastové palety a kontejnery vynikající řadou předností.

Uplatnění napříč odvětvími

V první řadě nacházejí své využití napříč odvětvími. Uplatňují se v potravinářství, strojírenství, zemědělství, chemickém, potravinářském, automobilovém, leteckém průmyslu i poolingových službách. V logistice, skladech i obchodech, kde postupně začínají nahrazovat nepraktické palety dřevěné (europalety). Ty se nejen špatně čistí a dlouho nevydrží, ale při manipulaci mohou být i nebezpečné.

Lehké a odolné

Jak plastové palety, tak i kontejnery také vynikají velmi nízkou hmotností v kombinaci s vysokou nosností. Plastové palety medium i heavy pojmou i několikatunový náklad. K tomu odolávají korozi i jiným nepříznivým vnějším vlivům, jako jsou vysoká vlhkost, mráz a silné ultrafialové záření. Plast, který je používán pro jejich výrobu, je v podstatě nezničitelný, a tudíž s dlouhou životností. Plastové palety i kontejnery vydrží v perfektním stavu i desítky let. Nenáročné jsou i na údržbu. Plastovou paletu snadno očistíte vodou a jemným čistícím prostředkem.

Plastové palety a kontejnery

Na výběr máte palety klasických rozměrů (600 × 400 mm, 800 × 600 mm, 1200 × 800 mm, 1200 × 1000 mm, 1200 × 1200 mm a 1300 × 1100 mm) plně kompatibilních se všemi kontejnery a boxy. Možností samozřejmě jsou i rozměry nestandardní. Společnost se nebrání požadavkům na míru konkrétním potřebám. Těch vašich nevyjímaje.

Váhové kategorie

Co se váhových kategorií týče, možnosti jsou tři – palety light (nosnost do 1000 kg), medium (nosnost do 3500 kg) a heavy (nosnost do 4500 kg). Počítejte však s tím, že palety light není možné ukládat do regálů.

Prodej, nebo pronájem?

Dobrou zprávou pro podnikatele také je, že palety i kontejnery si nemusíte hned kupovat, ale jednoduše si je můžete pronajmout. Schoeller Allibert totiž nabízí jak pronájem palet, tak i pronájem kontejnerů. Ceník jednotlivých produktů i pronájmu společnost zasílá na vyžádání.