Jak ušetřit při zasílání balíků a na čem naopak nešetřit?

Chcete poslat balík na druhý konec republiky, ale bojíte využít nejmenovaný státní podnik, jehož kvalita služeb je poněkud tristní? Žádný problém. Stačí si vybrat z bohaté nabídky dopravců, kteří nabízí kompletní servis od A do Z. Ale jak poznáte, že váš favorit je ten pravý? Nepřestávejte číst a dozvíte se, jak ušetřit peníze i čas.

Cena by neměla hrát hlavní roli

Je naprosto přirozené, že se poohlížíte po nejlevnějším dopravci. Ale položte si otázku, zda vám podezřele nízká cena stojí za množství rizik. Segment kurýrních společností je přesycen a ty méně známé se snaží konkurovat právě tímto způsobem. Většinou však na úkor rychlosti doručení a spolehlivosti. Nezřídka se stane, že dopravce balík vůbec nedoručí. Tím vám způsobí nepříjemnosti a pravděpodobně i další náklady.

Levný, ale bez kompromisů

Vyžadujete-li od přepravní společnosti nízkou cenu, spolehlivost a krátké dodací lhůty, obraťte se na BALÍKSERVIS. Český projekt nabízí přepravu zásilek v rámci celé Evropy včetně Turecka. Nezáleží tedy na tom, zda chcete poslat balík na Slovensko, nebo někam dál.

Ale jak poslat velký balík? I tento problém hravě vyřešíte prostřednictvím BALÍKSERVISU. Přeprava nadměrných zásilek zahrnuje zboží na paletách a kusové balíky do 700 kg.

Objednávat můžete ze zahraničí

Pokud se zrovna nenacházíte v domovině, nevadí. BALÍKSERVIS umožňuje posílání balíků z libovolné adresy. Stačí, když do formuláře na webu vyplníte adresy a parametry zásilky, provedete platbu online (kartou nebo převodem na účet) a kurýr se postará o zbytek. Zboží vyzvedne na vámi určeném místě.

Nepodceňujte kvalitu obalu

Poslední tip souvisí s obalovými materiály. Nesnažte se na nich za každou cenu ušetřit a používejte ty, které obsah zásilky skutečně ochrání. Není nic horšího, než když příjemce dostane balík včas, ale po rozbalení ho čeká nemilé překvapení v podobě poškozeného zboží.