S hypotékou bez registru se můžete zbavit tíživé finanční situace

Potkala Vás tíživá finanční situace a Vy nevíte, jak se z ní dostat? V současné době je dostat se do finanční tísně opravdu velmi snadné. Dokonce to někdy ani nemusí být Vaše vina. Stačí, že Vám pošta nedoručí obsílku se složenkou a problém je na střeše. Po několika měsících se ze zanedbatelné položky stane ohromná částka. Ale kde získat peníze na její zaplacení? To už je daleko složitější.

Rozhodně ale ne neřešitelné.

Problém s nedostatkem peněz můžete vyřešit velmi jednoduše pomocí hypotéky bez registru. Jedná se totiž o bezúčelovou hypotéku, kterou můžete použít, na cokoliv chcete. Dokonce i na vyplacení exekuce, či konsolidaci půjček, které mají zbytečně velké splátky.

peníze1

Pro získání hypotéky bez registru nejsou Vaše dluhy žádnou překážkou. Je to naopak jedno z mála východisek, jak se dluhů zbavit. Jediné, co Vám k jejímu schválení stačí, je věk od 18 do 90 let a zástava nemovitosti. Před poskytovateli hypotéky bez registru nemusíte své dluhy tajit. Dokonce se s nimi můžete svěřit a požádat o pomoc.

Má hypotéka bez registru nějaké výhody?

Samozřejmě. Kromě již zmíněného snadného schválení a použití na cokoliv, je to nízký úrok, doba splácení až 30 let, vyplacení až 70 % z odhadní ceny nemovitosti a to již do 24 hodin!  K tomu se nesetkáte s žádnými poplatky předem. Dokonce neplatíte ani odhad nemovitosti. Hypotéku přitom můžete kdykoliv předčasně splatit, aniž by Vás za to čekaly nějaké sankce.

Pokud jste se ocitly v situaci, kdy byste potřebovali výhodnou hypotéku, která Vám pomůže zbavit se exekuce, či jiných finančních problémů, neváhejte o hypotéku bez registru požádat. Dobře si ale rozmyslete, zda její splacení skutečně zvládnete a nenastane po Vás problém ještě větší. Díky výhodným podmínkám se tak ale jistě nestane.