IB

Egua banka internetové bankovnictví

Equa bank, často nazývána nesprávně jako Egua Banka, je poměrně nová banka na české finanční scéně. Nabízí výhodné osobní účty bez zbytečných poplatků.

K běžnému i firemnímu účtu je samozřejmostí bezplatné využívání internetového bankovnictví, které je snadno přístupné přímo z vašeho počítače. Využívat ho můžete nonstop i v noci. Lze tak vyřizovat potřebné finanční transakce kdykoliv z pohodolí domova, kanceláře. Další možností je využítí mobilní aplikace na cestách, kterou si můžete stáhnout do svého smartphonu a tabletu.

Přihlášení do bankovnictví

IBPřihlásit se můžete na oficiálních stránkách banky (equabank.cz). Vše, co potřebujete je identifikační číslo a heslo k vašemu účtu. Pokud ještě nemáte přístup, tak si ho můžete bezplatně sjednat na jedné z mnoha poboček Equa banky. Mimo jíné můžete v internet bankingu spravovat své stavební spoření, pojištění a půjčky.

Zanechte odpověď

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>