Dlouhodobá půjčka s nízkou splátkou a bez zástavy – Srovnání nabídek

Potřebujete půjčit peníze a potřebovali by jste si srovnat, kdo Vám půjčí a za jakých podmínek? V tom případě Vám přijdou vhod internetové stránky, které nabízejí srovnání bankovních i nebankovních půjček http://www.srovnavacpujcek.cz/. Nabízejí svým uživatelům největší a nejširší výběr v ČR. Díky tomu zde naleznete řešení ať již hledáte malou půjčku do výplaty nebo vysokou velkou dlouhodobou půjčku s nízkou splátkou. A třeba i bez zástavy. Rovnou zjistíte, která nebankovní či bankovní společnost Vás schválí a ihned si můžete vše i porovnat.

Jak se hledá dlouhodobá půjčka s nízkou splátkou

Nejdříve je si nutné zjistit, kdo Vám vůbec nabídne peníze – u které společnosti můžete projít schválením. K tomu slouží malé zatrhávající boxíky před výpisem finančních produktů. Defaultně jsou všechny zaškrtnuté. Musíte si je tedy všechny přečíst a ty nepravdivé odškrtnout. Pokud například máte zápis v registru, tak musíte odškrtnout boxík „mám čistý registr“.

Srovnání půjček se průběžně aktualizuje a v tabulce zůstávají jen ty produkty, u kterých stále splňujete podmínky. Projdete-li celým nastavením a vše vyplníte dle skutečnosti, tak na konci získáte přehled jen těch nabídek, u kterých splňujete požadavky. A které naopak splňují i požadavky Vaše. Pokud například zatrhnete „nemám zástavu“, tak se Vám zobrazí jen půjčky bez zástavy.

Nyní musíte zjistit, která půjčka má nejnižší splátku – logicky je to ta, která má nejdelší dobu splatnosti. Klikneme na sloupeček „Splatnost“ a celá tabulka se nám obratem seřadila dle nejdelší doby splatnosti.

Díky tomuto srovnání jsme tak získali přehled bankovních a nebankovních půjček, které nám mohu být schváleny. A k tomu jsou nyní i seřazeny od nejdelší doby splatnosti (tedy nejnižší měsíční splátky).

Jaké připadají v úvahu možnosti? Co vyšlo ze srovnání nejlépe

Pokud budeme postupovat dle daných kroků, tak se dostaneme k výsledku srovnání. nabídek je samozřejmě mnoho. Pokud si je seřadíme dle délky splatnosti, aby jsme se dostali k co nejnižší splátce, tak TOP 2 produktu z každého sektoru budou vypadat následovně.
Z bankovního sektoru by připadaly v úvahu následující nabídky:

Z nebankovního sektoru by pak připadaly v úvahu následující dvě nabídky dlouhodobých půjček, které mají nízkou splátku a nevyžadují ručení nemovitostí:

Je tedy zřejmé, že se jak v bankovním, tak i nebankovním trhu nabízejí možnosti. A že odpovídají i požadovanými podmínkami – mají dlouhou dobu splatnosti, nízké splátky. Máte-li na ideální finanční produkt pro Vaši osobu jiné podmínky, tak můžete navštívit výše zmíněné stránky (srovnavacpujcek.cz). A udělat si srovnání vlastní.

Při volbě správného segmentu je nutné si uvědomit, že banky mohou mít tvrdší podmínky na bonitu žadatele. Tedy kontrolují registr a mohou důkladněji prověřovat Vaši schopnosti splácet. Tedy vyžadovat potvrzení ze zaměstnání, potvrzení o příjmu aj. Na druhou stranu Vám mohou nabídnout nižší úrokovou sazbu a v důsledku tak i menší přeplatek. Pokud jste schopni splnit tvrdší podmínky bankovních společností, tak se vždy vyplatí  využít jejich nabídek. Pokud jejich požadavky nesplňujete, tak se samozřejmě následně můžete podívat do sektoru nebankovního. Z tohoto důvodu ve výsledcích ukazujeme výsledky z obou sektorů.

Univerzální nástroj pro každou situaci

Tento srovnávač je samozřejmě velmi univerzální. Nepomůže Vám pouze s hledáním dlouhodobých půjček s nízkými splátkami a bez zástavy. Naopak každý z žadatelů si může podmínky nastavit dle sebe. Někdo preferuje jen bankovní nabídky, někdo jiný jen nebankovní. Někdo by raději jen pár tisíc do výplaty, někdo potřebuje hypotéku ve výši několika milionů korun. Každá žádost je unikátní a tento nástroj Vám pomůže v každé situaci.

Využijte jej i vy – navštivte odkaz na začátku tohoto článku. A schválně zjistěte, kolik společností (ať již bankovních či nebankovních) by Vás bylo schopno schválit. A jaká je maximální částka, na kterou jste schopni ve svém bonitním postavení schopni dosáhnout. Jelikož je v databázi daného srovnávače nepřeberné množství nabídek, tak jistě budete překvapeni množství dostupný nabídek. Ať již hledáte dlouhodobou či krátkodobou půjčku. S nízkou či vysokou splátkou. S registrem či bez registru. Se zástavou či bez zástavy.