Výměna šatníku před začínající zimou se může prodražit

Když udeří zima svou silou a nastoupí neúprosné podzimní sychravé a deštivé počasí, nezbyde nám nic jiného, než vyměnit letní odlehčený šatník za zimní teplé kousky. Některé oblečení je však potřeba zakoupit nové, jelikož vypadá obnošeně a má hodně let za sebou. Boty jsou prochozené a odřené špičky už nejde skrýt ani s kvalitním krémem na boty. Je tedy nutné zabrousit na internetové stránky s oblečením nebo navštívit kamenné prodejny v nákupních centrech a na chladné zimní období se v letošním roce opět připravit. Co však dělat, když na nový kabát a boty nemáte dostatek financí?

Nákupy oblečení jsou finančně náročné

Potřebujete-li nový kabát, bundu či nové zimní kozačky, připravte si na jeden kousek alespoň dva tisíce korun. Zvláště pokud chcete opravdu kvalitní oblečení a boty, které opravdu vydrží. Do zásoby je dobré mít dostatečné množství triček s dlouhým rukávem, halenky, svetry, mikiny, saka a další základní ošacení. Lidé chodící do práce musí nějak vypadat a nemohou se prezentovat v oblečení, které nese známky dlouhodobého nošení, zvláště ne ti, co se denně setkávají se zákazníky. Žádná sekretářka a recepční nemůže nosit celý týden pořád stejné modely, ale je třeba je obměňovat. Zaměstnavatel vám bohužel novou garderobu na zimu neobstará, a tak si musíte poradit sami.

Flexibilní úvěr vyřeší vaše starosti

Nemáte momentálně peníze navíc, které můžete investovat do vašeho šatníku? Máme pro vás naštěstí jednoduché řešení! Ferratum Credit Limit je ideální způsob, jak vyřešit finanční nesnáze, koupit si potřebné oblečení a následně zboží postupně splácet nebo jej uhradit jednorázově, až se vám to bude hodit. Funguje to na podobném principu jako např. kontokorent nebo revolvingový úvěr. Obratem získáte na váš bankovní účet částku ve výši až 35.000 Kč a po domluvě na smluveném počtu splátek začnete s postupnými úhradami. Zaplatíte jen denní úrok a poplatek za čerpání peněz ve výši 12,5 %, mikro půjčka je až o 33 % dražší, takže je to opravdu výhodné, přesvědčte se sami.