Srovnání kreditních karet

Kreditní karty jsou v posledních letech stále oblíbenější záležitostí. Zatímco ještě třeba před dvaceti lety je mělo v držení jen několik málo větších podnikatelů, dnes si je může dovolit doslova každý člověk s pravidelným příjmem. Jak si ale z té záplavy na trhu vybrat opravdu atraktivní variantu, která Vám sedne doslova přímo na míru? Nebojte se, můžeme Vám během pár chvil účinně poradit.

Srovnejte si karty online

Je tu totiž skvělý srovnávač, srovnání kreditních karet online ještě nikdy nebylo jednodušší. Postačí vlastně jen pár kliknutí myši a máte prakticky hotovo, teď už jen pár okamžiků počkat na vyhodnocení, které Vám přijde přímo na mail. Nenechte se opít rohlíkem a nekývejte obratem na vůbec první nabídku, jež přistane třeba z banky, kde máte osobní účet. Dost možná totiž nejde o nic zvlášť výhodného a na trhu čeká nabídka mnohem zajímavější – jen ji objevit. Ale to při zadání pár základních údajů o Vaší osobě nebude vůbec žádný problém, zjistíme to doslova a do písmene na počkání.

Co třeba ČS Odměna? Tato kreditní karta s sebou přináší možnost úvěru až do hodnoty 200 tisíc korun, navíc si je možné vychutnat takzvané bezúročné období skoro celé dva měsíce, konkrétně 55 kalendářních dnů. Pro svou rodinu můžete využívat až další tři kreditní karty navíc, skrze program iBod pak lze čerpat odměny z každého nákupu, jedno procento vložených peněz se Vám takto vrátí nazpět.

1

Lady Karta má také něco do sebe

A co třeba Lady karty od KB? Tady je nabídka poměrně podobná, vedení karty je zcela bezplatné, úroky začínají na hranici 22 procentních bodů a možný úvěr až rovný čtvrt milion korun! Bezúročné období je zde o deset dnů kratší než u ČS, jedná se o celkem 45 dní. Platnost karty trvá tři roky a je nepochybně třeba dodat, že tato karta je určena hlavně něžnému pohlaví. Využijí ji zejména ženy, které rády nakupují a nemají rády při nákupech omezení v podobě front a čekání, chtějí vybrané druhy zboží ihned. Kreditní karta jim to zajistí obratem, pak už stačí jen nechat si vše dopravit domů nebo třeba dovézt plné tašky autem.

 

Zanechte odpověď

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>