Americká hypotéka

Chcete se dozvědět více o tom, co to vlastně americká hypotéka je? Je to slovní spojení, které je velmi často ve finančním světě zmiňováno. Pojďme si o něm tedy říct trochu více.

eura

Americká hypotéka – výhodná půjčka pro každého

Jestliže potřebujete půjčku na cokoliv a chcete se vyhnout dokazování, na co peníze potřebujete, pak je pro Vás americká hypotéka ideálním řešením. Peníze můžete mít již do 24 hodin, jestliže máte možnost dát do zástavy jakoukoliv nemovitost. Přitom nemusíte dokládat ani Vaše příjmy. U americké hypotéky uspějete i tehdy, když Vám banka odmítla peníze půjčit.

Je americká hypotéka drahá?

Vůbec ne. Neplatíte žádné poplatky předem. Doba splácení je až na 30 let, úrok nízký jako v bance. A přitom se jedná o nebankovní hypotéku. Ta je ale v dnešní době právě často daleko výhodnější, než ta bankovní. Je jasné, že se jde dlouhodobý závazek, proto je velmi důležité pečlivě zvážit, zda budete schopni hypotéku bez problémů pravidelně splácet, díky nízkému úroku i měsíčním splátkám se Vám to ale jistě podaří.

Kdo má nárok americkou hypotéku získat?

Kdokoliv, komu je 18 až 80 let, tedy dokonce i důchodce. Stačí, pokud bude ručit nemovitostí. Zástava nemovitosti je totiž jediným požadavkem americké hypotéky.

Jak na to?

Jestliže jste se rozhodli pořídit si americkou hypotéku, potom pouze stačí vyplnit online žádost a poskytnout fotografie zastavované nemovitosti. Potom již do 24 hodin dostanete vyplaceno až 70 % z odhadní hodnoty nemovitosti. Nemusíte řešit odhad nemovitosti, ani žádné jiné poplatky předem. Můžete se těšit pouze na férové a vstřícné jednání.  Peníze pak můžete použít opravdu na cokoliv se Vám zlíbí. Ať je to splnění nějakého snu, nebo třeba vyplacení exekuce.

 

Americká hypotéka je ke každému stejně férová a může pomoci k lepšímu životu i Vám.