První půjčka

První půjčka zdarma

Dostali jste se do finanční krize a chystáte se vzít si svou první půjčku. Nevíte však kterou a kde hledat? Ať už je váš důvod jakýkoli, tak v dnešní době není žádný problém takovou půjčku získat. V dnešní době je trh půjček dokonce tak přehlcen, že plno společností nabízí první půjčku zdarma, tedy úplně bez poplatků s nulovou úrokovou sazbou.

Nebankovní společnosti

Na první půjčku zdarma lákají především nebankovní společnosti, které tímto způsobem hledají nové klienty. Obnos peněz, který si lze půjčit při této první půjčce, však nepřesahuje pár tisíc. O mnoho více si můžete půjčit po jejím úspěšném splacení. Nicméně již zaplatíte všechny poplatky.

Příkladem je půjčka od Cediton ve výši až 4 000 Kč. U této bezúčelové půjčky nepotřebujete žádný pravidelný příjem ani ručitele. Nutný je ale výpis z registru dlužníků.

Pro důchodce

Výjimkou nejsou ani důchodci, kteří stejně tak, jako každý běžný občan, mohou zažádat o první půjčku zdarma. Pokud jste již v důchodu, neváhejte a využijte časově omezenou nabídku od společnosti Cediton na první půjčku bez poplatků.

Zanechte odpověď

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>