Kredito24

Kredito24 – výhra nebo podvod?

Kredito24 nabízí ideální online řešení, jak rychle získat až 12500 pomocí online formuláře. Nabízí podobné krátkodobé služby jako Zaplo. Jak to tedy s tím je? Jedná se o podvod nebo lze takovým společnostem věřit?

Každý běžný občan se může dostat lehce do finančních potíží. Stačí, když zapomenete zaplatit složenku za vodu a problém je náhle na světě. Jiní si zase chtějí dopřát pěknou dovolenou. Ale kde na to v téhle ekonomické krizi, kde většina platů vystačí tak akorád na stravu a poplatky za bydlení? Jedním z řešení je půjčka od nebankovních společností jako je Kredito24 nebo Zaplo. Vystavujete se ale určitému riziku.

Rychlá online půjčka

Kredito24 nabízí svou neúčelovou půjčku bez ručitele plošně po celé České republice. Pokud jste novým klientem a žádáte o první půjčku, lze získat až 4 500 Kč pouze na občanský průkaz. Právě kvůli tomu se blokují občanky v případě ztráty. V případě, že ji někdo najde, muže si na vás jednoduše půjčit finance. Po prvním úspěšném splacení můžete zažádat o půjčku až do výše 12 500 Kč. Jedná se o krátkodobou službu, jelikož se její splatnost pohybuje v rozmezí 30 dnů.

Vše z pohodlí vašeho domova

Při zřizování online půjčky nemusíte nikam chodit. Vše se dá vyřídit z vašeho počítače nebo mobilního telefonu.  Pro získání první půjčky je třeba zaslat 1 Kč kvůli ověření platnosti bankovního účtu. Poté si podle potřeb zažádáte na webových stránkách nebo mobilní aplikaci o půjčku, kde je můžete rovněž spravovat. Schvalování probíhá automaticky a díky expresnímu převodu peněz budete mít finance na účtu takřka ihned.

Zanechte odpověď

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>