Důchodce

První půjčka pro důchodce zdarma

Nestačí vám váš důchod a potřebujete dočasnou finanční výpomoc ve formě půjčky? V dnešní době není nijak těžké ji sehnat, i když  nemáte příliš velký příjem. Jen se musíte zaměřit na nebankovní sektor, nikoliv na banky, které kladou na klienty zbytečně vysoké nároky. Nebankovní půjčky v některých případech nejsou tak výhodné jako bankovní, nicméně mají přívětivější podmínky vedoucí k bezproblémovému schválení půjčky.

První půjčka zdarma

Právě nebankovní společnosti v mnoha případech nabízejí jak zaměstnaným občanům, tak i důchodcům pobírající pouze důchod první půjčku zdarma. Tuto výhodnou nabídku lze využít pouze při vaší první půjčce a její podmínkou je bezproblémové splacení v daném termínu, který si sami zvolíte.

Kde si půjčit?

První půjčku pro důchodce zdarma nabízí hned několik českých společností. Jednou z nich je poměrně nová společnost Zaplo. Poprvé si u ní můžete půjčit pouze několik tisíc, přesněji 5000 korun, ale vaše první půjčka bude opravu zcela bez poplatků s nulovým úrokem.

Jediné, co musíte udělat je zaregistrovat se na internetových stránkách zaplo.cz a zaplatit symbolický poplatek 1kč, který slouží jako ověření vašeho bankovního účtu. Na ten vám následně bude zaslána schválená půjčka, o kterou v budoucnu zažádáte.

Bezespornou výhodou této společnosti je, že schvaluje půjčky i o víkendu. Jediné, co musíte udělat je vyplnit jednoduchý online formulář z pohodlí vašeho domova.

Zanechte odpověď

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>