Duchodové půjčky

Půjčka pro důchodce do 75 let

Plno seniorů v dnešní době trpí nedostatkem financí. Většina procovala celý život a dnes žijí bez úspor čekající na výplatu důchodu. V případě nejakého problému se pak ocitnou ve finanční tísni. Kde si ale v takovém případě půjčit?

Nebankovní instituce

Důchodové půjčky se dají sjednat u nebankovních společností jako je Perfect Money. Dají se sjednat online přes vyplnení jednoduchého formuláře nebo rychle pomocí sms. Úrokové sazby bývají mnohdy vyšší než u standartních bank. Ty vám s největší pravděpodobností půjčku v důchodovém věku již nenabídnou nebo se nevyhnete zdlouhavému vzřizování. Nakonec se stejně schválení nedočkáte.

Až do 80 let

Nebankovní instituce nabízejí půjčky pro důchodce do 80 let za výhodných podmínek. Snaží se pomoci penzistům v tísni. Nemusíte se nikde registrovat a platit zbytečné poplatky. Seniorské půjčky jsou bezúčelové. To znamená, že nemusíte udávat důvod. Jediné, co společnosti vyžadují bývá kopie výměry důchodu. Od toho se odvíjí maximální výše a splatnost.

Jak na to?

Cesta k získání půjčky je jednoduchá. Stačí vyplnit online formulář, který naleznete na webových stránkách daného poskytovatele. Následně se vám ozve pracovník a domluví se s vámi na dalších krocích. Pokud dojde k úspěšnému schválení, budou vám peníze odeslány na bankovní účet nebo složenkou. Půjčku lze jednorázově splatit na bankovní účet nebo na pobočkách české pošty.

Zanechte odpověď

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>