Kalkulačka

Kalkulátor povinného ručení 2014

Koupili jste si nový nebo ojetý vůz a řešíte nové povinné ručení? Zdá se vám, že platíte u své stávající pojišťovny moc velké částky a chtěli by jste se porozhlédnout jinde? Vyzkoušejte naší online kalkulačku povinného ručení pro rok 2014.

KalkulačkaCena povinné ručení se odvíjí především od stáří řidiče a výkonu vozidla. Pokud máte bezeškodný průběh v uplynulých letech, tak lze docílit bonusů ve formě slevy až do výše 60%. Hlavním faktorem určující výši povinného rušení je obsah a výkon motoru. K získání nejlevnějšího povinného ručení je ale zapotřebí optat se u více pojišťoven a vybrat si podle nabídek tu nejvýhodnější. To je v dnešní době velice jednoduché. Stačí, když vyplníte jednoduchý formulář níže a ušetříte si tak čas strávený na pobočkách.

Spočítejte si ihned výši povinného ručení

Přechod od jiné pojišťovny

Pokud jste se rozhodli k přechodu ke konkurenční pojišťovně z důvodu nižších cen, stačí, když zajdete na vaši stávající zrušit smlouvu a následovně založit novou u budoucí. Celý proces trvá řádově několik desítek minut.

Zanechte odpověď

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>