Pojištění přes internet aneb bez čekání, front a zbytečných výdajů


V dnešní době nám online svět usnadňuje život – jinak se to snad ani vyjádřit nedá, protože ušetří spoustu času a nervů, osobních schůzek, které jsou díky němu vlastně zbytečné. Víc prostoru na odpočinek po práci, ale také pohodlí, co se snad ani nedá vyčíslit penězi. Věděli jste například, že abyste si sjednali pojištění domácnosti, nemusíte kvůli němu ani vyjít ze dveří vašeho bytu nebo domu? Jistě, zvládnete to i z tabletu nebo notebooku, jednoduše a diskrétně, bez zvědavých pohledů známých, se kterými jste se potkali na kamenné pobočce.

Už za pár minut může být vše vyřešeno…

Dořešíte je ještě dnes, klidně u šálku své oblíbené kávy. Výhodné pojištění domácnosti se nikde neskrývá a nemusíte za ním jet až do nejbližšího okresního města – naopak – vyřídíte jej z pohodlí domova. Jde o velmi jednoduchý formulář, ke kterému potřebujete kromě vyplnění přesné adresy a občanského průkazu v ruce jen jedinou věc. Kolik metrů čtverečních zastavěné plochy doma máte?

Nezáleží na tom, jestli jde o garsonku, prostornější byt nebo naopak rodinný dům. Paušální částka za roční pojistné se vypočte právě z výměry, je tedy maximálně spravedlivá pro všechny pojištěnce. A kromě toho, pojištění občanské odpovědnosti bude přibaleno k této dohodě jako dárek zdarma.

Nezávazná kalkulace je zde jasnou samozřejmostí

Pojistit domácnost online, to je v podstatě jen několik kliknutí a krátký formulář. Vše si ale můžete nechat ještě nezávazně propočíst, k dispozici bude dostatek času na rozmyšlenou. Nemusíte nic potvrzovat ihned, naopak – tady se rozhodně nespěchá! Mimochodem, pozor! Nezaměňujte zbytečně dvě naprosto odlišné věci, pojištění domácnosti a pojištění nemovitosti. Zatímco první varianta se vztahuje na věci, které jsou součástí domácnosti, druhá pak pokrývá eventuální škody na nemovitosti jako celku (tedy rozbité dveře, prasklou stěnu apod.).