Jak si poradíte s tiskem štítků snadno a úsporně?

Zahájení vlastního podnikání formou e-shopu vyžaduje celou řadu počátečních kroků. Zdaleka nejdůležitější oblastí je samotná expedice balíků, která je o něco složitější, než by se mohlo laikům vůbec zdát. Není to jen o správném výběru krabic, výplňovém materiálu, dodavatelích i technice balení, ale i o kvalitních štítcích. Jak je vytvářet?

Speciální zařízení

Velmi častou chybou je používání klasických kancelářských tiskáren, které jsou sice dobré na zhotovení nejrůznějších dokumentů, ale z hlediska etiket a podobných pomůcek značně pokulhávají. Přesně proto je potřeba zvolit konkrétní zařízení, jež se specializuje pouze na specifické úkony.

Řeč je samozřejmě o šikovném vynálezu, jímž je tiskárna štítků. Její volba nemusí být pro neznalé podnikatele ničím jednoduchým, jelikož současný trh nabízí desítky a desítky odlišných typů. Oblíbenou značkou je hlavně Zebra, jež se chlubí zajímavým poměrem ceny a výkonu.

Šetřete peníze

Zapomenout nesmíte ani na samolepicí etikety, stejně jako nejpoužívanější PPL etikety. Bez těchto pomůcek byste asi těžko byli schopni odeslat zboží k zákazníkům. Naštěstí se nejedná o nic drahého a návin o sto dvaceti kusech pořídíte za několik desítek korun. Stačí jen vědět, jaký dodavatel vám poskytne výhodné podmínky a případné poradenství.

Posledním dílkem skládačky je program, díky němuž propojíte své zařízení s počítačem a budete schopni si nastavit celý proces. Za zmínku stojí software BarTender, jenž vychází rovnou ve čtyřech odlišných verzích.

Ať už sháníte tiskárny, PPL etikety, software nebo jakékoliv další vybavení, určitě navštivte internetové stránky populárního e-shopu pod výše vloženými odkazy. Dočkáte se ohromného inventáře zboží, svižné dopravy až k vám domů a především přívětivých cen.