Jak na vrácení daní, Freistellung a další finanční formuláře ze zahraničí?

Spousta lidí má problémy vyplnit české daňové přiznání, natož pak řešit tyhle věci v zahraničí. Pokud jste ale v zahraničí během minulého roku legálně pracovali, odváděli jste tam daně, a tedy máte nejspíš nárok na vrácení nějakých peněz z daní. Byla by škoda o ně nepožádat, mohou to být desítky tisíc korun.

Své by vám o tom mohli povídat ve společnosti TJ-Legal. Ti se už dlouhé roky zajímají o daně v Německu, Rakousku a Holandsku, respektive o to, jak českým a slovenským občanům pomoci správně vyplnit všechny formuláře a získat to, na co mají nárok. Vyřizují nejen přeplatky na daních, ale i přídavky na děti apod.

Freistellungsbescheinigung aneb víte, na co máte právo?

Dobře víme, na co máme právo v ČR. Vyrůstali jsme tady a víme, jak funguje sociální systém. V jiných zemích to ale nemusí být pravda. Slyšeli jste například o tom, že pokud v Německu vykonáváte stavební činnost a nemáte Freistellungsbescheinigung, přicházíte o 15 % výdělků? Že vám to nikdo neřekl? To není překvapivé. Nemějte strach, odvedená 15% daň se dá za určitých podmínek získat zpátky. Musíte se ale obrátit na odborníky.

Podejte daňové přiznání v cizině a získejte peníze zpátky

Je-li vaší povinností podat daňové přiznání v Rakousku, Německu nebo Holandsku, s důvěrou se obraťte na TJ-Legal. Pomohou vám s vyplněním, respektive to celé udělají za vás a získají pro vás přeplatek. V průměru to bývá 1210 euro a mnohdy ještě více. Byla by velká škoda o tyto peníze každý rok přijít.

Nepotřebujete znalosti jazyka ani cizích formulářů. Daňové přiznání Rakousko za vás podají v TJ-Legal. Od vás si jen získají potřebné údaje a dokumenty. Pokud je nemáte, ochotně se zeptají vašeho zahraničního zaměstnavatele.

V TJ-Legal řeší daně Nizozemsko, Rakousko a Německo. Sami si zvolíte, do jaké míry jejich pomoc potřebujete. Od toho se odvíjí i jejich odměna.

Zanechte odpověď

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>