Povinné ručení levněji

Jak na levné povinné ručení

Při koupi nového nebo ojetého vozu se vždy řeší zásadní otázka. Jaké vybrat povinné ručení, aby bylo co levné a přitom výhodné? Jsou online srovnávače cen tak výhodné, jak o sobě udávají nebo je to pouhá reklama?

Srovnávače cen

Jedná se o podvod a pouhou reklamu nebo jsou opravdu tak výhodné a ušetříte kvuli nim velké peníze? Obvykle jsou srovnání označena slovy jako nejvýhodnější, nejlevnější. Nutí vás do vyplnění osobních údajů pro přesnější určení ceny. A nakonec Vám vyměří pojištění do výše až 10 000 Kč s tím, že se vám ozvou na telefon, který jste vyplnili. Dle našeho názoru se jedná o pouhou reklamu a ceny jsou navýšené o provize zprostředkovatelů. Mnohem výhodnější je zajít na pobočku pojišťovny osobně a rozhodnout se podle recenzí na internetu. Mnohdy se dá cena usmlouvat, především pokud máte nějaké známosti.

Odlišný pojistník od vlastníka

Jeden ze způsobů, jak dosáhnout opravdu levného povinného ručení je cizí pojistník, který má vysoké bonusy za bezeškodný průběh. Především pokud jste dosáhli nedávno plnoletosti a zatoužili jste po koupi svého vlastního vozu. V takovém případě je pojištění nejdražší. Pokud ovšem udáte například svého dědu jako pojistníka, můžete se dostat na zlomek ceny.

 

Zanechte odpověď

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>