ViaSMS

ViaSMS půjčka – podvod, zkušenosti

Potřebujete akutně pár tisíc korun, které vám schází ve vašem finančním rozpočtu? Můžete využít poměrně nový způsob získání určitého obnosu. Jedná se o tzv. SMS půjčky.

U nás je poskytuje dnešní dobou mnoho nebankovních společností. Jednou z nich je i firma ViaSMS, která patří mezi nejznámější z oboru. Postupně lze získat peníze až do výše 12000 korun. A proč postupně? Firma si tak ověřuje, zda je klient spolehlivý.

Půjčka částka
První 4 500 Kč
Drahá 6 000 Kč
Třetí 8 000 Kč
čtvrtá 10 000 Kč
Pátá 12 000 Kč

Výše půjčky tedy především závisí na tom, po kolikáté sms půjčku využíváte.

Je to podvod?

Firma ViaSMS má spousty spokojených zákazníků, kterým pomohla v tísni. Z jejich strany by se tedy nemělo jednat o žádný podvod. Její největší výhodou je, že nehledí na bonitu žadatele. Stačí pokud vlastníte bankovní účet a svůj občanský průkaz. Může si tak půjčit opravdu každý.

Po zažádání a úspěšném schválení půjčky vám budou zaslány peníze na účet. To trvá jen pár hodin. Pokud však využijete poštovní poukázky, finance k vám dorazí až za tři dny. Nejlepší na tom však je, že se vyhlete zdlouhavému čekání a vzřizování na pobočkách.

Zanechte odpověď

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>