Půjčka

Zaimo půjčka – recenze

Hledáte tu nejvýhodnější nebankovní půjčku a nemůžete se rozhodnout? Mezi nebankovní půjčky se dostává čím dál více nabídek a jednou z nich je i nová půjčka s názvem Zaimo. Tento produkt je zastupován již známou společností Kredito24, která pochází z německé společnosti Kreditech Holding. V tomto článku se podíváme na hlavní rozdíly mezi těmito dvěma půjčkami.

Hlavní výhody Zaimo

Největší rozdíl mezi Zaimo a klasickou půjčkou od Kredito24 je délka jejich splatnosti. Zatím co obyčejná půjčka má dobu splatnosti několik týdnů, tak Zaimo nabízí dobu splatnosti až jeden rok. Tak dlouhá doba zajistí nižší výši měsíčních splátek a může si jí tak dovolit i méně bonitní žadatel. Nutno však počítat s tím, že čím delší splatnost si zvolíte, tím více zaplatíte na výsledném úroku.

24 hodin denně 7 dní v týdnu

O půjčku můžete zažádat kdykoliv i o víkendu večer a to až do výše 25000 korun. Musíte ale počítat s prodlením, které závisí na každé bance a jejích zúčtovacích pravidlech. Zejména pokud jsou peníze zasílány na bankovní účet jiné banky. Takový převod je proveden zpravidla nejdříve do druhého dne.

Diskuze

Máte nějaké zkušenosti s tímto produktem? Pokud ano, podělte se o ně s dalšími čtenáři níže v komentářích.

Zanechte odpověď

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>