Acema

Acema Credit – podvod, zkušenosti a recenze

Český trh je v dnešní době doslova přehlcen nabídkami půjček od nebankovních společností. Ty nabízejí mnohdy přívětivější podmínky. Na opačné straně jsou rizikovější a nesou s sebou více poplatků. Přesto jsou velice vyhledávanými a lidé si je hodně oblíbili právě kvůli nízkým požadavkům na bonitu žadatele.

Pokud tedy jste zapsání v  registru dlužníků, máte nízký příjem nebo dokonce nejste vůbec zaměstnáni, jsou pro vás nebankovní firmy jedinou cestou, jak získat půjčku. Firmy se mnohdy neliší od obyčejných bank, pouze nedávají takový důraz na bonitu. Jednou z takových společností je i firma Acema.

Nabízejí bezúčelové nebankovní půjčky do výše 5 milionů. Peníze můžete získat velmi rychle i v hotovosti a zažádat si o ně můžete přímo na jejich stránkách.

Zkušenosti a podvody

AcemaNa internetu se dočtete spousty recenzí. Mnoho z nich je kladných, ale v komentářích a recenzích najdete spíše ty záporné. Klienti, kteří včas vše splatí a ustojí poměrně vysoké úrokové sazby, jsou se společností Acema spokojeni.

Zanechte odpověď

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>