BB půjčka

BB půjčka – recenze

Mikroúvěry se stávají čím dál populárnějšími. Jedním z největších poskytovatelů na Českém trhu, kteří poskytují nejvyšší mikroúvěry je právě BB Finance Czech s.r.o.

Máte neplánované výdaje, ale schází vám peníze? Potřebujete nutně financovat opravu auta nebo doplatit faktury, které už jsou dávno po splatnosti? Řešením pro vás může být BB půjčka.

Aktuální nabídka

Pokud jste u nebankovní společnosti BB novým zákazníkem, očekávejte, že maximální výše půjčky je pouze 1000 Kč. Společnost si tak prověřuje spolehlivost svých klientů před většími obnosy. BB Finance mají jednoduché pravidlo – čím více si půjčíte, tím důkladnější bude prověření vaší osoby. Nejvyšší možná částka, kterou si můžete půjčit po splnění všech podmínek je 45 000 Kč po dobu jednoho roku.

Podmínky

Jaké jsou podmínky vedoucí k úspěšnému schválení? Hlavními požadavky jsou dosažení věku 21 let, doložitelný pravidelný příjem a občanství České republiky. Dále musíte mít otevřený bankovní účet a splacené všechny předešlé dluhy u ostatních institucí.

Pravidelný příjem je prověřován těmito způsoby:

  • telefonicky u zaměstnavatele
  • pomocí výpisu z účtu
  • kopií důchodového výměru
  • kopií potvrzení o vyplácení dávek

Vše je online

Jak už je u nebankovních institucí zvykem, tak půjčky se výhradně zřizují online. Nemusíte chodit do banky, stačí, když se z pohodlí domova proklikáte jednoduchým formulářem. Nutná je pouze registrace, která je potvrzena jednorázovou sms nebo emailem.

Zanechte odpověď

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>