Půjčka až 30000 na účet nebo do domu

Půjčka až 30000 na účet nebo do domu

Peníze jsou v nedohlednu nebo si chcete udělat radost a pořídit nějaký nový kus nábytku? Koupili jste si nové šaty a na doplňky vám nezbyli finance? Jednou z možností je požádat někoho blízkého o krátkodobé zapůjčení peněz nebo využít nabídky na půjčku až 30000 na účet nebo do domu v podobě složenky, která vám přijde za několik málo dní. Pokud máte pravidelný doložitelný příjem financí, tak si můžete vybrat z nejvýhodnějších nabídek bankovních společností. Pokud ne, nebo nesplňujete některé z kritérií bank, nezbyde Vám než se obrátit na nebankovní sektor.

Bankovní půjčky zpravidla trvají déle vyřídit. Doporučujeme Vám je tedy, pokud na peníze moc nespěcháte. Naopak nebankovní společností žádosti o půjčky schvalují velice rychle. Řadově jen několik hodin. Dokonce jim nevadí ani, když nemáte doložitelný příjem nebo výpis z registrů. Úrokové sazby bývají ale často o dost vyšší než u bankovních. Největší hloupostí je obrátit se na nějakého místního lichváře, který vám zaručeně znepříjemní život.

Mezi známé společnosti, které vyřizují půjčky až 30 000 Kč i v hotovosti patří například Home Credit nebo Tommy Stach. Stačí vyplnit online formulář na webových stránkách. Dále je tu Provident Financial, který již nahlíží do registrů a požaduje doklad o příjmech, ale k vyřízení Vám postačí pouze občanský průkaz.