Bez příjmu

Půjčka bez doložení příjmu ihned na účet

Naskytli se Vám nečekané výdaje, zrovna když jste přišli o zaměstnání? Přemýšlíte o půjčce, ale nevíte jak a kde si půjčit? Pokud nejste zaměstnání, můžete využít půjček bez doložení příjmu. Tyto služby zpravidla nabízejí nebankovní instituce, které mnohdy nevyžadují ani bezdlužnou minulost. Peníze jsou vám k dispozici takřka ihned na účet. Schválení totiž trvá jen pár minut.

Jak postupovat?

V případě, že jste se rozhodli si zřídit úvěr, ať už kvůli doplacení poplatků za domácnost nebo nějaké určité opravě, nejjednodušší je využít nebankovních společností. Ty ve většině případů nenahlíží do registru dlužníku a nepožadují doložení příjmů.

Nemusíte platit žádné zbytečné poplatky předem a nemusíte se ani registrovat. Schválení takové půjčky ke všemu trvá pouhých 30 minut a zřizuje se z pohodlí vašeho domova přes internetový formulář.

U koho si lze půjčit?

Bez doložení příjmu si v dnešní době můžete zařídit půjčku již u několika desítek společností. První půjčka bývá vždy tzv. ověřovací. Její výše nepřevyšuje zpravidla 1000 korun. Nicméně po úspěšném splacení lze zažádat až od 15000 korun. Nový klient si tedy může půjčit pouze 1000 Kč na bankovní účet. Jedinou podmínkou je ověření vaší osoby pomocí kopie občanského průkazu.

O něco rychlejší jsou krátkodobé SMS půjčky. Ty ovšem mívají ještě o něco vyšší poplatky.

Zanechte odpověď

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>