CS

Cresco group půjčky

Založit úvěr si v dnešní době může opravdu každý. I ten kdo se vyskytuje v nějakém registru dlužníků nebo nemá důvěryhodný příjem financí a to především díky modernímu nebankovnímu sektoru. Do něho patří právě i společnost Cresco group, která poskytuje celkem výhodné nebankovní půjčky. Dále se zabývají prodejem energie a vedením bankovních účtů.

Samotná firma nenabízí produkty, ale provozuje řadu projektů nabízející půjčky, mezi které patří například One půjčka či Yes půjčka. Lze však firmě důvěřovat? Mnoho lidí má totiž v dnešní době obavy, zda nejde ze stran nebankovních společností o podvod zejména, když poskytovatel na stránkách neuvádí všechny podstatné údaje jako je výše úroku. Pokud máte osobní zkušenosti, prosíme vás, aby jste se o ně podělili v diskuzi pod článkem.

Recenze

CSNení výjimkou, že se o nebankovních společnostech šíří pomluvy o podvodech. Jedná se však o podložené případy nebo se jde pouze o nespokojenost žadatelů, kteří nejsou schopni úspěšně splatit půjčku? Proto vás prosíme, pokud máte s danou společností jakékoliv zkušenosti, podělte se o ně s ostatními v naší diskuzi.

 

 

 

Zanechte odpověď

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>