Everyday

Everyday plus SMS půjčka

Hledáte flexibilní a rychlou půjčku, která by vám pomohla z aktuální finanční krize? Nejste schopni vyřešit tuto situaci jinak, než půjčením peněz? Pokud dáváte přednost rychlým půjčkám bez fixního ročního poplatku a jiných skrytých poplatků, tak pro vás je Everyday plus půjčka tou správnou volbou. Můžete si půjčit až několik tisíc během chvilky.

Hlavní výhody Everyday půjčky

Největší výhodou je bleskové půjčení částky až do výše 12000 korun bez uvedení důvodu. Proto se hodí například v době před výplatou. Mimo to tato půjčka disponuje i dlouhou dobou splatnosti a to až 45 dnů s možností postupného splácení úvěru.

Půjčku můžete snadno sjednat během pár minut přes internetový formulář nebo pomocí sms zprávy zaslané z vašeho mobilního telefonu. Pokud máte přesto obavy a nevěříte moderním technologiím, tak se můžete stavit přímo na pobočce a sjednat si půjčku osobně. Pobočka firmy Everyday sídlí v ulici Na Pankráci 1724/129 na Praze 4. V případě jakýchkoliv dotazů neváhejte využít zákaznický servis na čísle 234 600 600, kde zjistíte všechny informace, které vás zajímají.

Důsledky nesplácení

Pokud se vám z jakéhokoliv důvodu stane, že nestihnete včas zaplatit danou splátku, tak se hned nemusíte obávat exekuce. Budou vám pouze přičteny penále v podobě procent z dané částky. Pokud však vaše problémy se splácením budou pokračovat, může společnost Everyday plus předat vaše osobní údaje třetím stranám.

Zanechte odpověď

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>