Půjčka jen s OP

Je mnoho lidí, kteří potřebují půjčku, ale protože mají nějaký záznam v registru dlužníků, v bance neuspějí. Je i mnoho takových, co nemohou nebo nechtějí dokládat svůj příjem či na půjčku opravdu spěchají a nemají čas shánět různé dokumenty. Při hledání vhodného úvěrového produktu tak hledají něco, kde jim k vyřízení stačí jen pár kliknutí na internetu a maximálně občanský průkaz. Chtějí rychlou půjčku bez náhledu do registru a bez ručitele. Naštěstí v nebankovním sektoru je takových poskytovatelů dostatek.

hotovost-doklad-totoznosti

Jak fungují půjčky na občanský průkaz?

Půjčky na OP patří k nejdostupnějším půjčkám vůbec. K jejich vyřízení stačí pouze průkaz totožnosti. Sem řadíme různé mikropůjčky či rychlé půjčky do výplaty. Do formuláře s žádostí o půjčku zadáte jen své osobní údaje, číslo bankovního účtu a číslo mobilního telefonu. Některé společnosti mohou vyžadovat i sken vašeho dokladu totožnosti. A to je vše. Kliknete a odešlete. Žádost je schválena buď automaticky, nebo vás kontaktuje pracovník společnosti kvůli doladění některých věcí. Každopádně je vyřízení velmi rychlé a pohodlné. Vyplacení peněz může být na účet či na složenku. Je možné i vybrat si peníze na pobočce (v případě, že ji společnost má) nebo si nechat vyplatit půjčku ihned na ruku doma obchodním zástupcem. Půjčky na OP vyhledávají pracující, studenti, ženy na MD, podnikatelé i nezaměstnaní či důchodci. Protože společnosti půjčují peníze takřka všem, bývají u nich o něco vyšší úroky, než je obvyklé. Pozorně si tedy přečtěte úvěrové podmínky a zejména věnujte pozornost částce, kterou musíte následně vrátit. Dobře si spočítejte, zda na to pak budete mít. V případě, že si peníze půjčíte, ale před lhůtou splatnosti je nebudete mít k dispozici, ihned kontaktujte danou společnost. Ve většině případů vám vyjdou vstříc a termín splatnosti budete moci o něco posunout.

Využijte bezúročnou půjčku

Půjčka na občanský průkaz může být nejrychlejším a možná i jediným řešením vaší stávající finanční situace. Půjčujte si chytře a využijte nabídku některých společností na první půjčku pro nové klienty zdarma. Nejen, že vyřešíte své potíže, ale navíc získáte peníze výhodně a levně. Vrátíte přesně tolik, kolik jste si půjčili.

 

Zanechte odpověď

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>