Díky daňovému poradci máte možnost ušetřit tisíce korun

Nevyznáte se v daňových zákonech a máte na začátku každého roku, kdy je nutné zpracovat a podat daňové přiznání, potíže? Pak se obraťte na daňového poradce. Díky němu si nejen usnadníte práci, ale získáte možnost ušetřit nemalé množství finančních prostředků.

Jak je to s povinností podávat daňové přiznání?

Zákon o účetnictví i další právní předpisy dávají za povinnost podnikatelům podávat daňové přiznání, a to vždy nejpozději k poslednímu dni v březnu. Pokud vám jej dělá daňový poradce, prodlužuje se lhůta o další 3 měsíce, což je jedna z velkých výhod.

Daňový poradce, který vám zároveň může vést externí účetnictví, a to klidně i během celého roku, vám ušetří peníze tím, že ví, jak uplatnit různé slevy na daních. Díky tomu i jako drobní podnikatelé máte možnost ušetřit tisíce korun na odvodech daní. V konečném důsledku se vám tak služby poradce vyplatí, přestože vás jeho angažování bude něco stát.

S daněmi vám pomůže Triarios

V případě, že nevíte, na koho se obrátit, máme pro vás tip. Je jím společnost Triarios, která se specializuje na externí účetnictví. Jednou z oblastí činností je právě i daňové poradenství. Firma působí hlavně jako daňový poradce na Praze 5, daňová přiznání však zpracovává i firmám a živnostníkům po celé České republice. S činností má dlouholeté zkušenosti, na finančním trhu působí už více než 20 let. Její kolektiv tvoří zkušení odborníci, kteří se velmi dobře orientují ve všech právních předpisech, jež se týkají právě daní a účetnictví.

Daňový poradce vás může na základě plné moci zastupovat při komunikaci s úřady, zajistí samozřejmě i samotné podání daňového přiznání tak, aby na úřad došlo včas a v patřičné formě.

Bez daňového poradce se sice obejdete, ale počítejte s tím, že se budete muset věnovat studiu zákonů a čeká vás spousta práce se zpracováním daňového přiznání. Ne každý podnikatel na to má čas, chuť a znalosti. A právě z těchto důvodů se vyplatí investovat pár tisíc korun ročně a svěřit problematiku specialistům na daňové poradenství.